FOTO: Flakët përfshijnë magazinat, shtëllunga tymi në gjithë Tiranën

April 2, 2018 19:38

FOTO: Flakët përfshijnë magazinat, shtëllunga tymi në gjithë Tiranën

Një zjarr i madh ka përfshirë magazinat në zonën e Siri Kodrës në Tiranë.

Flakët janë të përmasave të mëdha dhe shtëllungat e tymit që ngrihen prej tyre janë përhapur thuajse në gjithë kryeqytetin.

Gjashtë zjarrfikëse dhe forca të shumta policie ndodhen në vendin e ngjarjes.

Paraprakisht nuk raportohet për persona të lënduar, ndërsa mbeten të paqarta shkaqet e rënies së zjarrit.

o.j/dita

April 2, 2018 19:38
Komento

4 Komente

 1. shqipe April 2, 23:47

  jane rrugeçrit e sali qenit dhe lul zagarit,qe kane mar detyren per t’i vene flaket Shqiperis,per inat te Rames!…Vendi stabilizohet vetem nese Sala,lullka ,dhe ai qe e kane lene gjithnje zgjihur,Mender deputeti Noka do thirren ne prokurori per nxitjen qe i bejne rrugeçrise,madje ata, jane deklaruar hapur.

  Djajte u lidhen prap ne valle
  Krye dreqi tund shamine,
  thone,do bejme dasem te madhe
  Se martojme Shqiperine!

  Reply to this comment
 2. alphade April 3, 04:17

  Saliu,Saliu,Saliu …..I vetmi shkak e pasoje ! Pika ne koke
  i rafte atij shteti ! Ikni frikacake,brekdhjere, nje malok ka
  vene perpara 3.4 milion banore HARAM ,HARAM,HA-
  RAM …..! Po djeg Shqiperine si ne 97- ten Kafsha, Monstea e Vicidolit ! Shqiptare ngrihuni ebprejani koken
  gjarperit qe Shqiperia te Clirohet nga zgjedha e primitive-
  ve……!

  Reply to this comment
 3. shqiptar April 3, 11:20

  poshte komunizmi dhe bajgat e tij sot ne pushtet

  Reply to this comment
  • shqipe April 3, 12:32

   Ne pushtet sot s’ka asnje komunist te djeshem or mik Shqiptar! Ne pushtetin e djeshem i shin dhe jane akoma tre komunist me teser te ppsh. si Sali qeni,edmond spathia dhe tritan preshi.

   Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*