Flamur Noka me stil kasapi, kërcënon 23- vjeçarin: Do të të gjej e do të të rrjep si cjap

June 9, 2016 21:42

Flamur Noka me stil kasapi, kërcënon 23- vjeçarin: Do të të gjej e do të të rrjep si cjap

Flamur Noka duket se e ka humbur qetësinë. Këtë nuk e reflekton vetëm në Kuvend, por edhe ndaj qytetarëve të thjeshtë.

Ai ka kërcënuar me jetë një 23-vjeçar. I kërcënuari, Ardit Çela, thotë se kishte bërë një koment për Flamur Nokën, në faqen e dikujt tjetër.

Noka e ka lexuar komentin, dhe e ka kërcënuar të riun.

“Ti Ardit qe merresh me emrin tim. Do te te gjej e do te te rrjep si cjap”, i ka shkruajtur Noka atij.

June 9, 2016 21:42
Komento

17 Komente

 1. Kapter baba nga burgu i Lezhes qe u ... June 9, 21:48

  Mut Noka trimeria jote vlen deri aty, sa t’i rruash bolet Ardit Celes, spiun i qelbur i UDB.

  Reply to this comment
 2. Shefqet Cela June 9, 21:53

  Po mua? Mos do te me rjepe si dash?
  Nuk mna çuit lajmi. AI STAN, ATE BULMET KA!

  Reply to this comment
 3. SMERLAPI I SHQUPIT June 9, 22:16

  do ja rruash atij edhe mua ore UDB te shker ………. ro…….pet

  Reply to this comment
 4. Tiku June 9, 22:22

  Hahahahahahaha Mul spiuni i udb qe te rru carin.

  Reply to this comment
 5. Qarri i zigurit June 9, 22:37

  Hahahahaaaaaa.
  E hengri dhe merua

  Reply to this comment
 6. Feim Novosej June 9, 22:41

  Mulo merr edhe nje sapun qe t’ja lash me fillim e pastaj me briskun e babes ta pastrosh, osht cjap i ri ai do te mbyse me sperme.hahahaha

  Reply to this comment
 7. hysa June 9, 23:53

  NOKA , hihihi vetem nuk ja del dot , shko therrit ato te UDB . haj mos u merzit ka dhe me keq . ti e din spiunat qa perfundimi kane.

  Reply to this comment
 8. aqo June 10, 05:33

  O spiun Muti,te doli sekreti……….mos e kruaj me cjapin se do te futet maja e bririt mu tek vrimmmmmmmmaaaa

  Reply to this comment
 9. eri June 10, 06:00

  je gomar të mungon vetëm samari o muli -bajga,(muti).Ti do rrahur tre herë në ditë ,VETËM KËSHTU ti zë mëndë.Je mendje çalë,prandaj je ushtar i Saliut për punë të mbrapshta .*******************************************

  Reply to this comment
 10. DASH CUBAKU June 10, 06:52

  ik o ogiç i tredhur

  Reply to this comment
 11. Konica June 10, 07:18

  O plere o funderrine o jashtqitja e UDB do I hash zorren ketij djali..mor ndyresire beni dhe presion ju pederastet e PD..

  Reply to this comment
 12. durrsaku June 10, 08:02

  shko mor plere e felliqur , ti te han mutitn …

  Reply to this comment
 13. Lol June 10, 09:05

  edhe te qeshmen e ka si spiun.. Lol 🙂

  Reply to this comment
 14. k June 10, 09:11

  ME KËTA KATUNARËT SI PUNA E KËTIJ,
  DËFREHESHIN ÇUNAT KE LAGJJA E TRENIT
  KUR VININ NË TIRANË PËR TURIZËM.
  DHE JU SHPRESONI ?

  Reply to this comment
 15. emil June 10, 09:28

  Ardit bej nje denoncim UDB istit per dun psikollogjike dhe le te te rjep pasandaj.

  Reply to this comment
 16. Ajas Demirxhiu June 10, 09:52

  Mos e nenvleteso Muilin,eshte egersuar,ka kaluar ne faze.Vleresoje.Lul :Parrulla dhe k. parrula.Prizereni ; te pres ne Kukes.
  Rezidenti UDB SB te prete qe ti raportoshe per situiaten..kerkon riaktivizimin e grupeve paramilitare eshte koha per veprim…linja e 96-97 dhe opsionet e miratuara ato te grushtit te shtetit te 1998..ne veprim Muli..grupet jane gati

  Reply to this comment
 17. Likja June 10, 12:51

  Ku dallon deputeti nga njerezit e zakonshem,qofshin “me edukate ose pa edukate” : tregon permbajtje,etike komunikimi,ben thirje per aresye,etj.,etj..Shikoni se cfar pedukate dhe formimin paraqesin keta lloj politikoanesh dhe te mendosh qe ky ka qene edhe minister i brendshem……skandal me vete dhe Turp per shoqerine tone,vecanerisht per ter injte qe po rriten Iliri

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*