Flamuri shqiptar i deformuar në takimet e Ramës në Bukuresht

February 28, 2015 19:55

Flamuri shqiptar i deformuar në takimet e Ramës në Bukuresht

Stafi i ambasadës sonë në Rumani duket se nuk është treguar i kujdesshëm për takimin mes Ramës dhe drejtuesve të lartë të  Rumanisë.

Kryeministri Edi Rama, është pritur në Bukuresht, nga presidenti i Senatit të Rumanisë, Călin Popescu-Tăriceanu. Gjatë këtij takimi, siç dallohet në foto, pranë tij, Rama kishte flamurin kombëtar shqiptar që në pjesën e poshtme të tij nuk ka asnjë lidhje me flamurin tonë zyrtar që e shihni në foton e mëposhtme.

2

flam

February 28, 2015 19:55
Komento

7 Komente

 1. Arben February 28, 22:38

  300,000 VENDE PUNE, LUFTA NDAJ KORRUPSIONIT QE PO NA MERR SHPIRTIN.

  MOS U MERRNI ME TEMA HORDHA PORDHA.

  Reply to this comment
  • Pëllumb zaimi March 1, 00:35

   Çke flamur që nuk valon/ më mbytën në korrupsion/ çke flamur që po rënkon/s’jam në skemë për pension/ çke që qan o kuqezi/ m’u rrit bishti n’Rumani…!

   Reply to this comment
 2. feniks March 1, 00:06

  E cfare ka ndryshe ky flamuri ne Bukuresht??
  Si nuk thate gje kur Sali Berisha mbante ne kryeministri STEMEN E SERBISE para podiumit te konferencave te shtypit dhe ministrave???
  HyyyyyPLEHRA anti shqiptare!!!

  Reply to this comment
 3. Torollaku Rilindas March 1, 01:23

  Or po si s’late rast pa vene re “ndryshimet” koti neper flamure. Shikojeni mire se edhe ngjyra nuk eshte tamam ajo qe duhet, nuk eshte kaq e kuqe dhe kendi i poshtem majtas nuk eshte tamam 90 grade. Po ashtu theket e verdha nuk duhet te jene ne flamur e terci e verci e terci e verci e terci terci verci verci……

  Reply to this comment
 4. Popull March 1, 02:18

  Keta jan flamujte e ambasadoreve te Sali Jarit. Po ky ambasadori shqiptare ne Rumani paska nje flamuresh te deformuar ashtu si surati i Saliut apo si mustaqet e Jarit, po ne Kanada nuk ka fare, kur vete te shtepia e shqiptareve. Deri aty jan shtrire tentakulat e antishtetit…

  Reply to this comment
 5. mirel March 1, 12:53

  E ka qendisur Marta Rumune pranaj.

  Reply to this comment
 6. dreni March 1, 13:04

  Flamujt jane te njejte. Vetem se ai i Rumanise eshte me i madh prandaj duket me i fryre tek bishti. E po le ta kemi te fryre.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*