Flamurtari mposht Partizanin dhe i afrohet Kukësit

October 29, 2017 19:02

Flamurtari mposht Partizanin dhe i afrohet Kukësit

Flamurtari ka arritur të largohet me 3 pikë nga transferta e kryeqytetit përballë Partizanit.

Vlonjatët fituan në sfidën e vlefshme për javën e 8 të Kategorisë Superiore me rezultatin minimal 0-1.

Golin e vetëm të takimit e shënoi Hoxhaj në minutën e 25.

Sulmuesi vlonjat është shndërruar në makth për të kuqtë teksa i ka ndëshkuar thuajse gjithnjë që ka luajtur kundër tyre.

Pas këtij takimi, Partizani mbetet në vendin e 4-t me 11 pikë, ndërsa Flamurtari qëndron i treti me 15 pikë, vetëm 2 pikë larg Kukësit të vendit të dytë.

October 29, 2017 19:02
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*