Fleckenstein merr postin e rendësishëm në Kuvendin e Shqipërisë

May 22, 2020 12:44

Fleckenstein merr postin e rendësishëm në Kuvendin e Shqipërisë

Ish-raportuesi për Shqipërinë në Parlamentin e BE Knut Fleckenstein pritet të marrë një post të rendësishëm në Kuvendin e Shqipërisë.

Sipas dokumentit të publikuar nga abcnews.al, ai është emëruar këshilltar i kreut të Kuvendit, Gramoz Ruçi.

Vendimi parashikon që Knut Fleckenstein të emërohet këshilltar për Integrimin në kabinetin e kryetarit të Kuvendit.

Fleckenstein vjen nga radhët e social-demokratëve gjermanë. Ai u zgjodh deputet i Parlamentit Europian në vitin 2009 dhe ishte në detyrë deri vitin e kaluar.

o.j/dita

May 22, 2020 12:44
Komento

17 Komente

 1. Gzim Kulufi May 22, 13:10

  Mban buxheti i shtetit!

  Reply to this comment
 2. Bravo shume bukur ... May 22, 13:47

  Pa nji spunto nga pas ,

  si leviz bytha shqyptarit 😉

  Reply to this comment
 3. On May 22, 14:02

  Ky na hapi nja 5 here negociatat….bjerini lekeve te Shqiptareve….se skeni administrate por velina….

  Reply to this comment
 4. Lili May 22, 14:14

  Po kur nuk jeni te Zot per nje pune hapni krahu, shpordhnu, degagez!
  Kemi mjaft njereze te ri te formuar n’evrope qe di po aq sa ky keshilltari i njerit te ndryshkuar Ruci!
  Kot e ke o Ruci , nuk te bene evropian as ky as nje tjeter ( u pa kjo me keshilltaret e Rames me zero tezultat) ! Te bene trute e tu, po ty qe moti nuk te fiqiron truti qe te ka mbetur i blokuar tek fiktatura enveriane! Ti s’je kur per evrope, i kemi thane Rames se tapjeta e tij do fillon kur te zgodhi ! E ashtu ndodhi!

  Reply to this comment
 5. Dn May 22, 14:16

  Ah ah ah!
  Sa bukur!
  Shpetim tek germani prej njerezeve qe kane anatemuar germanet gjithe jeten e tyre!!!

  Reply to this comment
 6. mohikani May 22, 15:14

  Frankenstein !!!!!!!!

  Reply to this comment
 7. KOKEPALARI May 22, 15:17

  A di gjé kush se me sa euro né muaj do na késhilloje ky
  supermeni ?
  Jo pér gjé vetém se çifutét i béjné cirk llogarisé prandaj.

  Reply to this comment
 8. Flutura May 22, 15:52

  Shume mire! Nje mik i perkushtuar per Shqiperine! Kam shume respekt per seriozitetin e punes se tij! Urime dhe suksese ne detyren Tuaj ne te mire te atdheut tim! Edhe nje here FALEMINDERIT per gjithcka,qe je perpjekur per ne z. Flekenstein!

  Reply to this comment
 9. info analitike May 22, 16:11

  Hahah shoku Flecke paska qene blere lire fare nga shoket e rilindjes e tani qe ka mbetur zbathur po i japin ndonje therrime. He more shoke e shikoni se kush ishin keta raportuesit eurpiane qe i lepiheshin kriekaqolit? Hajde i gezofshi se tani do ti mbani edhe me parate e shtetit. Atij shteti qe ka lene ne meshire te fatit familje te tera te demtuara nga termeti, atij shteti qe ka futur ne burg per nje fature 30 mije lekeshe dritash te papaguara. Gezuar e pijeni me fund per shendetin e shokut Flecke!

  Reply to this comment
 10. TT May 22, 18:01

  Euro me thase,mish te pjekur dhe gop Tirone.Gomar eshte Knmuti te thote Jo.

  Reply to this comment
 11. ... May 22, 18:43

  Ne skemi nevoje per kete gjermanin ,kemi kuadro me te mire se ky , pamvaresisht me shkolle nate te mesmen e as edhe nje gje tjeter ,vetem me gjimnaz , e me pashaporte Austriake Fate Velaj ,qe ka qene keshilltar per kulturen te kryem Rama ?? Nuk e pate sa shkelqeu kultuara ne shqiperi ? Prandaj ????

  Reply to this comment
 12. pap May 22, 18:43

  O, njerez, pse duhet te jemi te shqetesuar se sa do te paguhet ai dhe jo per ndihmen qe ai do te jape, sado modeste qofte ajo?! Pak para kemi marre ne nga te gjitha anet, qysh ne 90, qe te na shqetesoje paga e tij? Kaq mosmirenjohes dhe jo dinjitoze jemi ne si vend dhe popull?! Pse duhet t’i kapim gjithmone gjerat nga bishti dhe jo nga koka? Edhe me kodin e vjeter zakonor, shqiptaret nuk e kane pasur zakon qe t’i numerojne mikut kafshatat. TURP, TURP!!! Kesaj i thone “te shohesh kalin e falur nga dhembet”, apo me origjinal, “tjetri te fal kalin, ti i sheh dhembet”. O, milet, permbahuni dhe me mirenjohes, gjykoni me koke dhe jo me b…..the, se na nxorret bojen………

  Reply to this comment
 13. Milan May 22, 19:49

  Po te ishim te zot ne e kishim bere vendin me kohe,prandaj lerini llafet se nuk kemi nevoje per gjermanin se kemi kuadr, leshin kemi jo kuadro

  Reply to this comment
 14. Flutura mos fluturo kot May 22, 22:55

  Rama i ka dhene fjalen evropes,kush nuk punon mire tek ju bjereni ktu se e kadit lali….

  Reply to this comment
 15. Kris 1 May 23, 00:13

  Nuk do ta lemme Flaken pa rroge tani qe ka viruse

  Reply to this comment
 16. Shkezen Haxhia May 23, 08:05

  ashtu sic mori Rama Tonin Blerin qe na kenaqi me alternativa qeverisese dhe i mbushi mire xhepat. talluni me shqiptaret duke e bere parane tone rrush e kumbulla.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim