Fleckenstein: Propozimi i fundit në tryezë, votojeni!

July 21, 2016 16:56

Fleckenstein: Propozimi i fundit në tryezë, votojeni!

Eurodeputeti dhe raportuesit për Shqipërinë, Knut Fleckenstein shkruan se tani është propozimi i fundit në tryezë, duke këshilluar që t’i jepet fund diskutimeve dhe të votohet reforma në drejtësi.

Tani, propozimi i fundit në tryezë! Këshilla ime: Fund diskutimeve, votojeni!”, shkruan Fleckenstein.

July 21, 2016 16:56
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim