Flet Grida Duma: Unë nuk vishem me gjëra false

December 6, 2017 18:03

Flet Grida Duma: Unë nuk vishem me gjëra false

E ftuar në emisionin “Garderobë” të aktorit Romir Zalla ka qenë deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma.

Gjatë emisionit ajo është shprehur edhe për pjesën e të veshurit me rroba firmato, ku Zalla e ka pyetur si ka mundësi që nuk është komentuar për pjesën e rrobave firmë si shumë deputete të tjera.

“Sepse unë nuk mbaj gjëra falso dhe kam dëgjuar që filani ka diçka të shtrenjtë dhe është komentuar për diçka të tillë menjëherë janë justifikuar duke thënë që është falso,”-është shprehur Duma në emisionin “Garderobë”.

 

December 6, 2017 18:03
Komento

3 Komente

 1. Plaku Xhuxhumaku December 6, 18:21

  Uf, po shyqyr qe na i bete me dije kete thagme te paparë.

  Reply to this comment
 2. Jimi December 6, 18:55

  Po pse edhe rreckat duheshin false?

  Reply to this comment
 3. hyseni December 7, 15:36

  Sigurisht, fallso je vete prandaj nuk shkojne te gjitha fallsitetet bashke.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*