Florenc Hoxha denoncohet sërish, Isufaj: Më dhunoi fizikisht

August 15, 2014 17:59

Florenc Hoxha denoncohet sërish, Isufaj: Më dhunoi fizikisht

Tjetër denoncim ndaj kreut të Inspektoratit Ndërtimor Urbanistik të Tiranës, Florenc Hoxha.

Ai është kallëzuar penalisht nga Xhevair Isufaj, i cili ka denoncuar në komisariatin nr 4 në kryeqytet dhunën  që sipas tij është ushtruar nga Hoxha dhe truprojat e tij.

Xhevair Isufaj është një prej familjarëve të Ylber Isufajt, i cili disa ditë më parë denoncoi se pas një konflikti pranë banesës së Hoxhës, ky i fundit së bashku me truprojat e kishin plagosur.

Ngjarja ndodhi në 6 gusht në afërsi të Priskës, pranë shtëpisë së Hoxhës. Policia tha se konflikti kishte lindur për motive pronësie, ndërsa vetë Hoxha tha për media se nuk kishte qëlluar në drejtim të Ylber Isufajt dhe gjithçka ishte një inskenim.

August 15, 2014 17:59
Komento

3 Komente

 1. PALOQJA IPD-SE August 16, 07:21

  ky eshte nji nga kriminelat e lul bashes qe eshte ulur kembe kryq me ta po ban namin ne tirane vagabondi

  Reply to this comment
 2. Jozi August 16, 08:26

  KY DEBILI TE HA MUTIN PER TRIMERI PO KA CA LAMASH QE I MBAN ME LEK KY DHE ZERIN E KASI KEC KOPRATIVE

  Reply to this comment
 3. lejleku August 16, 09:01

  Eshte i TIRANES mos e prekni …perfaqeson ligjin .

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin