Fluks i lartë kalimesh në Kapshticë dhe Qafë Thanë

August 24, 2019 16:56

Fluks i lartë kalimesh në Kapshticë dhe Qafë Thanë

Në pikat kufitare në qarkun e Korçës ka patur një fluks të shtuar lëvizjesh në 24 orët e fundit. Në Kapshticë kanë hyrë 3841 dhe kanë dalë 4506 shtetas të huaj dhe shqiptarë, shkruan Ballkanweb.

Ndërkohë në pikën kufitare të Qafë-Thanës kanë hyrë 4469  persona në territorin shqiptar, ndërsa në dalje janë regjistruar 3330 shtetas të huaj dhe shqiptarë.

 

 

 

b.b/dita

 

 

 

August 24, 2019 16:56
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

mersin escort mersin bayan escort konya escort eskişehir escort

Njoftim

Njoftim