FNSH aksion në Elbasan, kontroll makinave luksoze

September 4, 2018 22:45

FNSH aksion në Elbasan, kontroll makinave luksoze

 

Vijojnë kontrollet e FNSH në qytetin e Elbasanit. Kontrollet janë përqendruar në 4 pikat hyrëse në qytet. Forcat speciale shfaqen të maskuar, duke e vënë theksin kryesisht te makinat luksoze.

Kjo nuk është hera e parë që kontrolle të tilla kryen në Elbasan. Madje ato janë bërë normale.

Kontrolle të ngjashme u kryen edhe një natë më parë, ndërsa operacioni ishte shtrirë edhe në qytete të tjera, si Shkodra, Vlora etj.

o.j/dita

 

September 4, 2018 22:45
Komento

1 Koment

 1. Goma September 5, 13:58

  Ja edhe ne Elbasan prap aksion komunist!
  Ha ha ha haaaaa!
  Po Rama a e kupton se puna me aksione ,aq me shume ne polici eshte aq kriminale sa edhe vete krimi i rruges?
  Policia duhet te kete nen kontroll te plote situaten ne cdo sekonde te dites e nates dhe jo te beje aksione karagjoze gjoja se po kap kriminelet?
  Po meqenese e ditka se ne keto lagje fshihen kriminelet,pse nuk i ka arrestuar me pare pa bere zhurme me aksione?
  A nuk e kuptojne keta rrogtare te ministrise se Brendeshme dhe Policise se Shtetit se detyra e pare dhe e perhereshme e tyre eshte parandalimi i krimit e jo kapja e tij pas tragjedise?
  Por kjo kerkon informim te perhershem ngs populli gje qe mungon se nuk kane besim tek policia!
  Keshtu ndodh edhe ne administraten shteterore e vendore ku ti ankohesh e nuk ta var njeri torben!
  Dhe Rama thote shkruani tek portali kryeministror!
  Te keqen e mendjes o piktor karikaturist,qe nuk di nga lidhet “gomari ” i shtetit!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*