Forbes publikon listën me yjet më të paguar në botë

July 13, 2016 17:40

Forbes publikon listën me yjet më të paguar në botë

Taylor Swift mbetet në vendin e parë të listës së më të pasurve nga revista Forbes.

Këngëtarja prej dy vitesh vazhdon të kryesojë këtë listë me 170 milionë dollar të fituara në vit.

Pas saj renditet grupi i këngëtarëve One Direction me 110 mln dollar në vit.

Në Top-10 vihen re edhe dy futbollistët e njohur Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi.

Ylli i Portgualisë që sapo fitoi Euro 2016 është në vend të katërt me 88 mln euro ndërsa argjentinasi në vend të 8 me 81.5 mln dollarë.

Pjesë e 10 të parëve të listës janë edhe James Patterson, Phil McGraw, Kevin Hart,
Howard Stern, Adele, Rush Limbaugh

 

celebrite

July 13, 2016 17:40
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*