Foto/ 15 stadiumet më të veçantë në botë

August 15, 2017 21:56

Foto/ 15 stadiumet më të veçantë në botë

Nga stadiumi i Braga-s në Portugali, me dy tribuna ballore, tek ai i Ishujve Faroe, i rrethuar nga deti dhe malet, këta janë stadiumet më të veçantë në botë.

Stadiumi i Braga-s, Portugali

 

Stadiumi i Janguito Malucelli, Brazil

 

Stadiumi Mmabatho, Afrika e Jugut

 

Stadiumi i Marina Bay, Singapor

 

Cocodrilos Sports Park, Karakas

 

Stadio Gospin Dolac, Kroaci

 

Stadiumi Igraliste Batarija, Kroaci

 

World Games Stadium, Kaohsiung (Tajvan)

 

 

Stadiumi Puerto Montt, Kili

 

Adidas Football Stadium, Tokio

 

Stadiumi Alberto Chivo, Toluka (Meksikë)

 

Stadiumi Verapaz, Koban (Guatemala)

 

Stadiumi Ottmar Hitzfeld, Zvicër

 

Stadiumi Toftir, Ishujt Faroe

 

Osaka Stadium, Japoni

August 15, 2017 21:56
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*