Foto/ Agjensia e modelingut ka vetëm një kriter për t’u pranuar: Të jesh mbi 45 vjeç

January 28, 2018 22:01

Foto/ Agjensia e modelingut ka vetëm një kriter për t’u pranuar: Të jesh mbi 45 vjeç

Me vendndodhje në Rusi, agjensia e modelëve Oldushka, është shumë e veçantë në llojin e saj.

Kërkon dhe punëson vetëm modele/ë të moshës 45 e sipër.

Kjo agjensi ka pasur sukses dhe shumë kërkesa. Modelet po shfaqen në shumë revista dhe katalogë, dhe po kërkohen shumë.

Hidhini një sy fotove që janë realizuar nga kjo agjensi, dhe pasi ti shikoni nuk do i besoni syve që këta modelë janë të moshës së tretë.

January 28, 2018 22:01
Komento

2 Komente

 1. MH January 29, 02:08

  Si ndahen ciklet e moshes.20 nga 20.
  Atehere mosha e pare asht 0-20.
  e dyta 20-40
  e treta 40-60
  e katerta 60-80
  e pesta 80 – 100.
  Paksi veshtire e teper shterngushme te jene te moshes se trete.Te moshes se katert nuk diskutohen plotesojne te gjitha kushtet gabarite.
  Informatori studiues nuk ka haberr fare per njehesimin e moshave.Ja futka si Kau Peles.Badihava.

  Reply to this comment
 2. Toni January 29, 09:14

  Sa e fort…**Nuk do u besoni syve qe jane te moshes se trete…**po pse o gazetaruc…nuk i kemi syte ne balle ..nuk duken hic qe jane nga 60 e siper ato…..

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*