FOTO/ Aksident në Tiranë, përplasen dy makina, njëra përmbyset

September 13, 2017 14:02

FOTO/ Aksident në Tiranë, përplasen dy makina, njëra përmbyset

Dy makina janë përplasur mesditën e sotme te rruga “Hoxha Tahsin” në kryeqytet, ndërsa te dy drejtuesit e mjeteve jane plagosur dhe jane transportuar ne spital.

Policia ka nisur hetimet për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

September 13, 2017 14:02
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*