FOTO/ Aksidentohet nëna e Kim Kardashian!

August 4, 2016 11:25

FOTO/ Aksidentohet nëna e Kim Kardashian!

Kris Jenner, nëna e motrave Kardashian ka pësuar një aksident me veturë afër shtëpisë së saj në Calabasas të Californias.

Familja ishte pranë saj derisa ajo po merrte trajtimin mjekësor në vendin e ngjarjes. TMZ raporton se ylli televiziv ka thyer dorën gjatë përplasjes së Rolls Roys që e kishte blerë vetëm 1 javë më parë.

Në vendin e ngjarjes ishin motrat Kylie Jenner dhe Khloe Kardashian. Pranë tyre ishte edhe reperi dhe dhëndri i Krisit, Kanye West.

Support system: Kylie Jenner, Kanye West and Khloe Kardashian were quick to arrive on the scene after Kris Jenner injured her wrist in a nasty car crash in Los Angeles on Wednesday

Family: Paramedics treated Kris at the scene, after the reality matriarch's new $250,000 Rolls-Royce was totaled after a Prius reportedly ran a red light
Anxious: Kylie Jenner looked worried as she arrived at the crash scene and hurried to check on Kris. The 18-year-old tweeted that she rushed to be with her mom, who was  alone

Worried: Kylie and Khloe were joined by Kris' boyfriend Corey Gamble, right

Close call: Khloe appeared to have rushed out of the house in her fuzzy slippers after learning of her mom's accident

Rattled: Rapper Kanye looked concerned as he arrived on the scene, along with fire crews and paramedics

Worried: An anxious Kylie conferred with officials by the side of the road

Medical care: Paramedics treated Kris while she remained inside the Rolls, because they didn't want to risk injuring her further by removing her from the car

Worried: The 18-year-old took to Twitter to assure fans that everyone was OK, but looked visibly rattled at the scene

Devoted daughters: Khloe and Kylie were briefed on the situation by police and officials on the scene, while medical crews attended to Kris as the 60-year-old remained in the driver's seat

 

August 4, 2016 11:25
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*