FOTO: Avokatit të Trump i ‘rrjedh’ boja e flokëve gjatë fjalimit për manipulimin e votave

November 20, 2020 09:07

FOTO: Avokatit të Trump i ‘rrjedh’ boja e flokëve gjatë fjalimit për manipulimin e votave

Avokatin e Donald Trump, Rudy Giuliani, gjatë një konferencë të mbajtur për të zbuluar prova për një mashtrim “masiv” të votave, e ka tradhtuar ngjyra e flokëve.

Pasi pësoi disa humbje ligjore lidhur me manipulimet e pretenduara nga presidenti Trump, Giuliani ju drejtua gazetarëve fort në selinë e Komitetit Kombëtar Republikan në Uashington.

Megjithatë, konferenca nuk i eci fort mirë, pasi djersët i nxorën ngjyrën e re të flokëve që kishte vendosur ai.

Ndërsa ishte duke folur, dy rrjedha kafe u derdhën në fytyrën e 76-vjeçarit, i cili shihet teksa pastronte fytyrën e tij vazhdimisht me një shami të bardhë.

j.l./ dita

November 20, 2020 09:07
Komento

4 Komente

 1. anticensurë25642654 November 20, 09:52

  rudi i shkretë suksesin që pati në nju jork kërkon ta çojë për lesh hajdari me këto idiotësira që bën!!
  ka shumë mundësi që ta ketë nga pleqëria i shkreti!!
  ose ka mbet pa pare dhe po i rrjep ndonjë kacidhe trapit bjond!!
  kjo e dyta ka më shumë mundësi duke parë dhe bojën e lirë për tu dukur djalosh!

  Reply to this comment
 2. mirel November 20, 17:22

  Haha, ca monster e shemtuar qe eshte.
  Si thote gazecari, iu drejtua gazetareve “fort”. Sa fort, si fort? Mos e keni fjalen per ate skenen ku i forcohet drejtimi te zinxhiri i pantallonave?

  Reply to this comment
 3. mirel November 20, 17:23

  Harrova te thosha, Rudit i ka dale boja me kohe.

  Reply to this comment
 4. mirel November 20, 17:23

  Harrova te thosha, Rudit i ka dale boja me kohe.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim