FOTO/ Basha shfaqet me gruan në takimet në New York

March 21, 2016 21:29

FOTO/ Basha shfaqet me gruan në takimet në New York

Lulzim Basha duket se ka pasur takimin më të rëndësishëm me shqiptarët në New York, te zyra e Vatrës në Bronks.

Në shumë foto shikohet gruaja e tij, e cila i është bashkuar vizitës nga Hollanda.

10294400_1239458736083065_4834319706564665947_n 11147569_1239459822749623_8521852634130760111_n 12042724_1239461696082769_5965900232622065505_n 12105721_1239459086083030_8340141664589010265_n 12321262_1239461436082795_2967235613801663350_n 12670754_1239463719415900_7300691537882244417_n 12801465_1239459649416307_445088497534905478_n

March 21, 2016 21:29
Komento

2 Komente

  1. Kapter baba nga burgu i Lezhes qe u ... March 21, 23:24

    Shikoni ne foton e fundit kellren Mal Berisha dhe spiunin Strazimiri. Paska pasur shume shqiptare qe e kane nderuar me pjesmarje kriminelin hajdut Lulezimit, aq shume jane sa nuk i “nxe” koteci i pulave ku i ka mbledhur, ai qofte qe po na e reklamon kete takim si te papame.

    Reply to this comment
  2. Hahaha March 22, 01:04

    BALLI I KOMBIT……HAHHAHAHA

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim