FOTO: Bashkimi bën fuqinë, 20 burra shtyjnë avionin 35 ton

February 9, 2018 14:57

FOTO: Bashkimi bën fuqinë, 20 burra shtyjnë avionin 35 ton

Teknikët dhe punonjësit e aeroportit janë fotografuar në një moment duke shtyrë aeroplanin prej 35 mijë kg.

Incidenti i çuditshëm që përfshin një aeroplan të Garuda Indonezia besohet të ketë ndodhur në aeroportin Tambolaka në provincën lindore, Nusa Tenggara të enjten.

Rreth 20 burra u panë duke ecur ngadalë dhe duke shtyrë aeroplanin në drejtim të terminalit, ndërkohë që pasagjerët në bord filmuan ngjarjen.

Përdoruesit e mediave sociale kanë thënë se avioni kishte rënë dhe udhëtarët ishin të detyruar të ndihmonin, por linja ajrore i dha fund menjëherë spekulimeve.

l.h/ dita

February 9, 2018 14:57
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*