FOTO: BE diskuton mbi vaksinimin, komisionerja suedeze “e përballon” duke… thurrur me shtiza

January 20, 2021 09:01

FOTO: BE diskuton mbi vaksinimin, komisionerja suedeze “e përballon” duke… thurrur me shtiza

Gjatë mbledhje së radhës së Parlamentint Europian, disa imazhe interesante tërhoqën vëmendjen, ku komisionerja e BE-së për punët e brëndshme, politikania suedeze Ylva Johansson thurr me shtizë gjatë seancës plenare mbi strategjinë globale të BE për vaksinimin.

Por kjo nuk është hera e parë që  komisioneren Ylva Johansson, e shohim duke thurur shtiza.

Sipas ”Il Corriere Della Sera” pak muaj më parë  ajo i ka bërë një dhuratë për të gjithë bashkëpunëtorët e saj më të ngushtë: çorape leshi të punuara me grep.

”Është një privilegj për mua të punoj së bashku me burra dhe gra të shkëlqyera dhe kompetente të kabinetit tim. Për të treguar se sa e vlerësoj punën e tyre, bëra çorape për të gjithë që t’i ngrohin”, tha ajo në videon e publikuar.

j.l./ dita

January 20, 2021 09:01
Komento

4 Komente

 1. demo January 20, 14:31

  Eshte puna me e ndershme qe mund te bejne grate ne Parlament.
  Le te marrin shembull edhe grate e Rilindjes.

  Reply to this comment
 2. Fatmiri January 20, 15:25

  Dhe presim ne ,vendet e Ballkanit ,qe keta si kjo komisioneria Suedeze te na pranojne ne BE; ” KURRE”

  Reply to this comment
 3. Fatmiri January 20, 15:26

  Dhe presim ne ,vendet e Ballkanit ,qe keta si kjo komisioneria Suedeze te na pranojne ne BE; ” KURRE”!

  Reply to this comment
 4. popull January 20, 19:20

  Prandaj gruaja e ka vendin ne shtepi, me ndonje perjashtim te rralle.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim