FOTO: Betimi i ministrave teknikë tek Presidenti Nishani

May 23, 2017 10:57

FOTO: Betimi i ministrave teknikë tek Presidenti Nishani

 

Ministrat teknikë kanë nisur sot zyrtarisht detyrën, pasi një ditë më parë Kuvendi i miratoi me shumicë votash.

Pas votimit ata menjëherë janë paraqitur në Presidencë, për të bërë betimin.

Zv/Kryeministrja Linda Mandija dhe ministrat e rinj të kabinetit qeveritar, Dritan Demiraj, Helga Vukaj, Mirela Karabina, Gazmend Bardhi, Xhulieta Kërtusha dhe Arben Beqiri betohen para Presidentit Bujar Nishani.

May 23, 2017 10:57
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*