FOTO: Blushi e Harasani tërheqin vëmendje

December 18, 2015 20:34

FOTO: Blushi e Harasani tërheqin vëmendje

Deputeti Ben Blushi dhe ish-deputeti Andis Harasani kanë tërhequr vëmendjen e fotoreporterëve.

Ata janë fotografuar së bashku sot në mesditë në Bulevardin e Tiranës.

Në një moment duken edhe të bezdisur nga vëmendja e fotografëve të medias ndaj tyre.

Blushi është një nga kritikët më të zëshëm të qeverisë.

Harasani, i zgjedhur dy herë në parlament më 2005 dhe 2009, dha dorëheqjen si deputet në shtator 2012 dhe shkoi në Nju Jork.

Ai është rikthyer kohët e fundit në Tiranë. / Dita /

BLUSHI DHE HARASANI NE BULEVARD - /r/n/r/nBLUSHI AND HARASANI WALKS AT TIRANA'S MAIN BOULEVARD -

BLUSHI DHE HARASANI NE BULEVARD - /r/n/r/nBLUSHI AND HARASANI WALKS AT TIRANA'S MAIN BOULEVARD -

BLUSHI DHE HARASANI NE BULEVARD - /r/n/r/nBLUSHI AND HARASANI WALKS AT TIRANA'S MAIN BOULEVARD -

BLUSHI DHE HARASANI NE BULEVARD - /r/n/r/nBLUSHI AND HARASANI WALKS AT TIRANA'S MAIN BOULEVARD -

BLUSHI DHE HARASANI NE BULEVARD - /r/n/r/nBLUSHI AND HARASANI WALKS AT TIRANA'S MAIN BOULEVARD -

December 18, 2015 20:34
Komento

14 Komente

 1. Francezi December 18, 20:48

  E ca ka ketu per lajm…..? Andisi barkederr as allatet e veta nuk arrin te shofi, ndersa tjetri arrogant si ngahera. Une them me mire ti fusim nje tase dhalle se sa te shofim keto gjera te pakuptimta qe ju na servirni.

  Reply to this comment
 2. robert December 18, 20:49

  Harasani hajduti me cizme i qeverise Nano ….

  Reply to this comment
 3. jo sozi December 18, 20:50

  ky eshte njesoj i kriminuar o blush,ka vjedhur te kesh,

  Reply to this comment
 4. LOVE December 18, 21:16

  i mbaruan leket ketij ,prandaj eshte rikthyer
  dhe menyra me e mire eshte te besh parti ,se me parti ben dhe lek ….
  kam frike se do vdesi nga obeziteti ,nuk do i haje dot leket
  PLEHRE !

  Reply to this comment
 5. Vëzhguesi F. December 18, 21:26

  Harasani, nje politikan gagaç dhe hajdut 24 karatesh. Shoqeri me Blushin?! Asgje per t’u habitur. Te dy jane te nje prerje qe populli i stigmatizon me shprehjen ; prezantohen si as-er, por jane vetem pras.

  Reply to this comment
 6. Arben December 18, 21:37

  ANDISIT, JA NXORRI FISKU ANGLEZ 5 MILION EURO TEK HSBC NE ZVICER.

  ANGLIA I KISHTE MARRE LISTAT E BANKES, PASI GJUANTE HAJDUTET E SAJ DHE I PUBLIKOI DHE I THIRRI PROKURORIA HAJDUTAT QE KAPI FISKU.

  KUR ATY, CFARE TE SHIKOSH, ISHTE EDHE HAJDUTI YNE HARASANI.

  PO KUSH DO TA THERRASI, DHALLA ???!!!!!!!!!!!!!1111

  HAHAHHAHAHAHHAAHHAHAHAHAH

  Reply to this comment
 7. bill right December 18, 21:40

  Ky harasani qe ne deklarimin e pasurise per parate qe kishte vjedhur te KESH deklaroi qe I kishte fituar ne kazino ne rusi…pervecse hajdut eshte edhe djale I keq…

  Reply to this comment
 8. sala December 18, 22:11

  si Nano ju ka bere surrati Megjithese keta te dy sejmenet e nanos jane

  Reply to this comment
 9. soll lili December 18, 22:30

  O Andis lene Blushin po hajde se tu ftof kafja ke “Roma”.

  Reply to this comment
 10. maja December 18, 23:46

  Shyqyr mo And qe na eredhe, se na kish marr malli me tpa surratin.

  Reply to this comment
 11. hani i elezit December 19, 02:29

  Dy legena materniteti te nevojtores qe e ka emrin NANO COBANI .

  Reply to this comment
 12. lorana December 19, 06:22

  pu pu pu,me te qi ky andisi,ma mire veri kycin pickes.mos u durofte!

  Reply to this comment
 13. Lori December 19, 09:27

  Per te mos e zgjatur :”DISA NGA PRERJET NANOISTE TE POLITIKES SHKERDHATISTE”,ose “MILIONERET E PS”!

  Reply to this comment
 14. info analitike December 19, 11:42

  aaaa jo keshtu shoke te partise, jo keshtu! Ja lexoniketu qe Blushi eshte takuar edhe me Tahirin, madje kane pire edhe cigare ne lokal por Erjonka nuk i ka gjobitur ende:
  http://sot.com.al/politike/blushi-fut-nd%C3%ABrmjet%C3%ABs-tahirin-p%C3%ABr-t%C3%AB-hyr%C3%AB-n%C3%AB-qeveri-takim-kok%C3%AB-m%C3%AB-kok%C3%AB-tek-%E2%80%9Cvila-alehandro%E2%80%9D

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim