FOTO/ Boshatiset çadra, do të nisë çmontimi

May 18, 2017 21:17

FOTO/ Boshatiset çadra, do të nisë çmontimi

Pas fjalës së fundit të Lulzim Bashës ku deklaroi mbylljen çadra u boshatis, pasi të gjithë u larguan.

Burime për Report Tv pohojnë se çadra do të nisë që të çmontohet pas orës 23:00 të mbrëmjes së sotme.

Çadra u ngrit në datë 18 Shkurt, ndërsa qëndroi 90 ditë e ngritur para Kryeministrisë deri në arritjen e marrëveshjes politike.

May 18, 2017 21:17
Komento

2 Komente

 1. ganiu May 18, 23:11

  Fitooooooooore!
  Çadra do hiqeeeeet!

  Reply to this comment
 2. C'a bohet kshtu May 19, 08:17

  I moret ne qafe “Rambot” e paguar te Shqu-pisave, ku pervec pageses kishin dhe ushqim falas me qofte te prishura te bera me mish te kalbur Brazilian, ku zorraxhinjte mbushnin zorren.
  “Republika e Re” fitoi, kjo ishte perseri nje “fitore” e rradhes e Lul Shalengjiturit… kryeminister i saj eshte perseri i droguari Edvin Kristaq Rama, shkoni perseri ne votime dhe jepjani perseri jeten tuaj Edit.
  Vendos tavolina dhe uji nen rrogoz dhe jo vota e lire e qytetareve ku 1 milion prej tyre shkuan ne hale , kete mesim na dha Europa Kurva Plake dhe kinezet Lu dhe Yee.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*