FOTO/ Ceremonia në Presidencë, Berisha e Basha shmangin shtrëngimin e duarve me Ilir Metën

July 24, 2017 20:07

FOTO/ Ceremonia në Presidencë, Berisha e Basha shmangin shtrëngimin e duarve me Ilir Metën

Ish-kryeministri Sali Berisha dhe kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nuk shtrënguan duart me Presidentin e ri të Republikës së Shqipërisë në ceremoninë e zhvilluar në Presidencë.

Teksa politikanë të shumtë përfshi kryeministrin Rama, kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj, ish-Presidentët, Alfred Moisiu dhe Bamir Topi, shkuan ta urojnë për detyrën e re Metën, Basha e Berisha preferuan të iknin, gjë që duket në fotot e siguara nga BalkanWeb

basha berisha 1

July 24, 2017 20:07
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*