Foto/ Deputetët e opozitës përplasen me tregtarët që nuk ulën qepenat

April 10, 2018 13:37

Foto/ Deputetët e opozitës përplasen me tregtarët që nuk ulën qepenat

Protestës së bizneseve të vogla i janë bashkuar sot edhe deputetë të PD e LSI.

Protesta është shoqëruar dhe me incidente, teksa disa deputetëve nuk iu ka pëlqyer fakti se jo të gjithë bizneset kanë ulur qepenat për t’iu bashkuar protestës.

Siç shihet nga fotot e mëposhtme, disa deputetë të PD dhe LSI, janë përplasur fizikisht me tregtarët, të cilët kanë vendosur të vijojnë punën e tyre normalisht dhe të mos ulnin qepenat.

o.j/dita

April 10, 2018 13:37
Komento

6 Komente

 1. Mark .U.K April 10, 14:07

  Jan socialist e nuk ju ka kush taksamdihet edhe nje femij dhjet vjec.

  Reply to this comment
 2. Fat man April 10, 16:00

  Z. “Rajmondi” Mark Uk Lesh Llesh Peshi nuk mund te trjtohet eshte i mete, down dhe me epilepsi.
  Gjendja e renduar e bizneseve nuk lindi me ardhjen e PS ne Pushtet, por qe ne kohene e koleres Sali te “mbeshtetur” nga hajdutet me bllok ne dore te Lesh e Lise.
  Keta deputet plehra qe nxisin destabilizimin ne prag te procesit te hapjes se negociateve per anetaresim ne BE, duhen marre zvare dhe te lincohen publikisht aty ku ata shkojne edhe provokojne.

  Reply to this comment
 3. Paul Tedeschini April 10, 17:14

  Nuk asht puna “a ulen qepenat o jo”.
  Ketu asht PA AFTESIA E QEVERISE.

  Reply to this comment
 4. betixho April 10, 19:46

  Parti ne nivelin e sindikatave.Bejnë presion të mbyllin
  qepenat të gjithë se ashtu e arsyeton partiaku sindikalist.
  Mos lejoni ndikimin e frikës te qytetarët mbasi frika luan rol të madh në histori.
  Ne jemi në demokraci,ndërtojmë parametra demokratikë nuk mund të lejojmë ndikimin e dhunës për marrjen e pushtetit politik.
  E kemi zgjedhur rrugën drejt Europës dhe duhet ti përmbahemi asaj.
  Të tjerat janë eskalime anti progres.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin