FOTO/ Deputetët e PD dhunojnë 3 police, përfundojnë në spital

March 28, 2016 12:52

FOTO/ Deputetët e PD dhunojnë 3 police, përfundojnë në spital

Protesta e Partisë Demokratike kundër këndit të lojërave të fëmijëve te parku i Liqenit ka degjeneruar në dhunë të ashpër fizike ndaj forcave të policisë bashkiake dhe asaj të rendit.

Deputetët dhe protestuesit demokratë të ardhur nga Kamza dhe Bathorja nuk kanë kursyer as policet femra të bashkisë, 3 prej të cilave si pasojë e goditjeve të marra kanë përfunduar në spitalin e traumës në Spitalin Ushtarak.

Në spital kane përfunduar policet me inicialet D.K, 24 vjeçe, S.A, 25 vjeçe dhe L.S 24 vjeçe. Pas ekzaminimeve të para të mjekëve është konstatuar se efektivja D.K ka pësuar dëmtime të rënda fizike, duke nxjerrë krahun.

Gjithashtu edhe efektivja tjetër L.S ka dëmtuar rëndë klavikulën që lidh në pjesën e sipërme të krahut me qafën. Kjo ka bërë të nevojshme që ato t’i nënshtrohen trajtimit mjekësor intensiv.

Po ashtu edhe policja e bashkiake me inicialet  S.A ka marrë goditje në kokë, duke i shkaktuar hematoma që kanë kërkuar gjithashtu trajtim mjekësor nga stafi i spitalit ushtarak.

unnamed

March 28, 2016 12:52
Komento

6 Komente

 1. korçari March 28, 13:06

  Shpellare te Kamzes dhe Bathores nuk mund te futen tek qeniet njerezore por nje grup qe vetem di te shkateroje,te vrase pas shpine ,te grabise dhe qe nuk e njeh punen e ndershme ,shpejt a vone do te kthehen nga kane ardhur per t’u bere blektore

  Reply to this comment
 2. MeteH March 28, 13:13

  Kjo eshte fytyra e kriminelve te Pd.Te çohen ne ndjekje penale deputetet rrugaç

  Reply to this comment
 3. Tomorri March 28, 13:46

  çohuni shqiptare prej gjumit çohuni,çohuni sa akomqa nuk ju ka poshteru Strazimiri me banden e tije te PD.
  Shqiptare nxirrni jashte ligjit banden PD dhe mos shuikoni Europe dhe ku ta di une.
  Armiku i shqiptareve eshte ulur kembe kryq ne mes te Tiranes dhe po vrete dhe prete si i do qejfi.çohuni shqiptare nga gjumi çohuni.Edi Rama mos u beje pale sikur edhe jeta te kercenohet,kaq dime ne shqiptaret e vertete.

  Reply to this comment
 4. info analitike March 28, 14:02

  Dita mos u beni karagjoze! Perdorni te njejtin meter pershkrimi ashtu sic bete me Leonard Ollin. Mos jepni lajme thjesht per te ndersyer komente militantesh pa tru.

  Reply to this comment
 5. Ermir Koci March 28, 18:55

  Ku e katandisen kombin Sala dhe me keq eDi Rama me pdraste si Erjon Veliaj e co ky soj halabakesh si eshte e mundur qe dolen ne krye dhe e moren nqaf ket vend dhe ket popull injorant qe shkon e voton per kesilloje plehrash

  Reply to this comment
 6. nje lexues normal March 28, 19:47

  Foli nje jashteqitje berishjane ; INFOANALILESHI .

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?