FOTO: Deputetet e PD-së vizitojnë kullën e ‘idhullit’

June 13, 2016 10:12

FOTO: Deputetet e PD-së vizitojnë kullën e ‘idhullit’

Tre deputete të Partisë Demokratike kanë vizituar kullën e deputetit Sali Berisha që ndodhet në fshatin Viçidol në Tropojë.

Albina Deda, Arbiola Halimi dhe Irma Kopliku kanë qenë në Tropojë ku dhe nuk kanë lënë pa vizituar kullën, që siç e quajnë ato aty lindi dhe u rrit lideri i demokratëve.

“Sot nje vizite tek kulla ku lindi e u rrit lideri i madh i demokrateve Dr. Berisha”, shkruan deputetja Deda.

Kulla e vjetër ku ka lindur ish-Presidenti i 97-s dhe kryeministri i Gërdecit është shembur në tokë dhe është rindërtuar nga e para trikatëshe dhe shumë e veçantë njësoj si vila e Lalzit.

Banorët thonë që për cilësinë e punimeve dhe materialet e përdorura është kujdesur Shkëlzeni./DITA

Idhulli

 

7946

June 13, 2016 10:12
Komento

9 Komente

 1. DASHAMIRESI June 13, 11:33

  Kjo specie depitetesh nukka asnje ndryshim , nga ato gra vlonjate ,qe u konvertuan ne “Jehovai” , per ndonje perfitim , sado te vogel , por qe fatkeqesisht u ndodhi aksidenti ne Fushe Kruje , kur Kisha i nxori per nje udhetim turistik dhe u mori zjarr autobusi . Uroj te mos iu ndodhe gje ketyre , se sido qe bejne , jane familjare , kane femije e familje qe i duan e i presin , pavaresisht mendjelehtesise se tyre .

  Reply to this comment
 2. VANDALET E PD-se June 13, 11:41

  Jo lider i demolrateve , se nuk kane asgje te perbashket me demokracine e shumepritur nga shqiptaret , por prijesi i taborrit serb , qe i bashkon vetem gjuha ,si shqipfoles ,po i bejne sherbimet e fundit funerale ketij vendi , per ta fshire nga harta e shteteve evropiane .TURP E TATKEQESI KANCEROZE.

  Reply to this comment
 3. firauni June 13, 11:53

  Lum si ju!
  Po shpatën ku e kishte varur,në mur apo prapa derës?Kullën e firaunit duhet ta vizitojnë të gjithë demokratët shqipërisë.

  Reply to this comment
 4. fteri June 13, 14:03

  ****KULLA E NGRITUR e S.Berishës ME DUART E LYERA ME GJAK SHQIPTARËSH,në Gërdec dhe gjithë shqipërinë ! ooo,MEDET ,këto gjallesa janë kanceri i popullit .!!!!?? ,Vizitohet nga deputetet fosile
  të injorancës .Kjo është fytyra e vërtetë mjerane e deputeteve të P.D-së të S.Berishës ,deputete mediokre ,militante të zjarrta të kryekriminelit S.Berisha ,dhe ky model deputetësh servil ka qeverisur vendin ,dhe tani po mbajnë pengë dhe reformën në drejtësi .Këto dallkauke janë të majmur me para të krimit shkojnë e vizitojnë kullën e S.Berishës e cila kullon gjakë shqiptarësh ,është vepër e krimit është ngritur me para të vjedhura të tregëtis së shitjes të armve e municioneve të gërdecit. ku u vranë 26 njerëz.Kjo është fytyra reale e këtyre deputeteve të S.Berishës. militante besnike e servile të familjes kriminale të vandalit të shkatrrimeve kriminale të pasurisë së shqiptarve.nga S.Berisha.

  Reply to this comment
 5. dashamires June 13, 14:05

  Nga inati dhe tre shoqe deputete socialiste do shkojne ne Surrel te kulla moderne e Rames. Keq do jete per tre gra te LSI se ne cilen nga vilat e Metes duhet shkojne per mos ngel prapa kolegeve.

  Reply to this comment
 6. arbereshi June 13, 18:32

  haha shpia ku lindi qoftelargu

  Reply to this comment
 7. arbereshi June 13, 18:35

  Shtepia ku lindi lideri i demokrateve komuniste e provincjale

  Reply to this comment
 8. Zani T. June 13, 20:23

  Vizite -test e poerdhtikaneve te quajtura femra te PD-se. Por lepuri fle gjetke. Perbindshi Salih Berisha ben kete test per ta kthyer kullen ne qendren e peligrinazhit pasi te arrestohet e te shkoje ne fe te s’emes. Edhe per se kalluri ne burg do t’ia shohim sherrin me kete kohezion qe do te krijoje, pasi sic thoshte V. Hugo “Populli (medemek keto) merr gjithmone ne mbrojtje ato qe denon qeveria”. Edhe nese nuk e kallin ne burg, iu siguroj qe nuk e ka te gjate sikur te veshe te gjithe jeleket qe ka garda!

  Reply to this comment
 9. Arber Iliri June 8, 23:59

  Hahahaha, s’ka fjale vetem hahahaha dhe nje shkuarje ne avdesone se na zuri shurra.hahahaha

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*