FOTO / Donald Lu dhe Erion Veliaj provojnë të fluturojnë

September 22, 2015 13:20

FOTO / Donald Lu dhe Erion Veliaj provojnë të fluturojnë

Në ditën pa makina, ambasadori i SHBA-ve në Tiranë, Donald Lu dhe kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj kanë zgjedhur të provojnë ndjesinë e fluturimit me parashutë.

Ata janë ndihmuar për këtë qëllim nga aeronautika shqiptare dhe Alket Islami.

Donald Lu nuk duket aspak i frikësuar, ndërsa Veliaj duket se e ka marrë shumë seriozisht këtë punë.

23 4 5 6

 

September 22, 2015 13:20
Komento

3 Komente

 1. Darius September 22, 13:34

  Fluturoni e mos u ktheni me nga fluturimi.
  Atje ku te shkoni merrni me vete te gjithe GLASEN POLITIKE……..

  Reply to this comment
 2. jeto nje jete September 22, 15:18

  jeta ka nevoje per oksigjen.
  kete e dine por nuk e kuptojne sa vrastare jetesh ben helmi i hidrokarbureve te makinave, kur aq me teper kur levizin pa kriter brenda qytetit, si nje biciklete.
  lavizni me bicikleta, ajri eshte i ndotur,mos u beni vrastare me helme per femijet tuaj.
  edhe politika eshte bere njesoj si ky helm.edhe ajo duhet te ndroje ajrin e vet helmues, betenizues mbi gjelberim, mbi cdo she per femijet.
  mesazhi i ambasadorit LU DHEbashkiakut veliaj eshte shtoni oksugjenin, paksoni makinat, shtoni bicikletat,politika e inkriminuar te largohet ,
  ne duhet te ngrihemi lart, drejt se ardhmes, jetesme oksigjen e pa krimba ne politike

  Reply to this comment
 3. ada September 22, 19:54

  Sot ishte dita kur femija i parritur e budalla, Erion Veliaj, doli te luante me biciklete ne bulavard.
  Ky njeri pertac e dembel, qe nuk ka punuar nje dite te vetme ne jeten e tij te pakuptimte, shkaterroi diten e punes te shume e shume tiranasve….
  Ky dhe udheheqesi i ketij felliqesire Edi Rama, urrejne njerezit qe punojne, bejme te pamunduren per t’ja veshtiresuar jeten atyre pak shqiptareve qe kane fantazi per te punuar.
  Shpejt populli do t’ju marre zvarre, o rrace e felliqur e dembele.
  HALEEEETE e ketij vendi jeni ju. BAJGAAAA….

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*