FOTO/ Dreka e veçantë e Dukës, shikoni si është ulur në Iran

December 4, 2017 19:09

FOTO/ Dreka e veçantë e Dukës, shikoni si është ulur në Iran

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ka udhëtuar sot për në Iran, në një vizitë zyrtare ku nënshkroi marrëveshjen e bashkëpunimit me federatën iraniane.

Në një foto të postuar në Instagram, Duka duket teksa drekon sipas traditave vendase, ku është i shoqëruar edhe nga zv.trajneri i Kombëtares, Ervin Bulku, drejtori administrativ në FSHF, Denis Bastari, si dhe nga gazetari Shakohoxha.

December 4, 2017 19:09
Komento

1 Koment

  1. XXXL December 4, 22:55

    Kater qelbsina te perzgjedhur me qi-ri.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*