FOTO: Zyrtari i burgjeve dhe personi në kërkim pozojnë me armë

October 12, 2019 17:13

FOTO: Zyrtari i burgjeve dhe personi në kërkim pozojnë me armë

Dritan Haxholli dhe zyrtari i Burgut të Durrësit Bledar Toçi, kanë patur njohje përpara vrasjes, madje pozonin së bashku duke treguar armët.

ViktimaHaxholli ishte madje person në kërkim, por kjo nuk e pengonte të rrinte me zyrtarë burgjesh, madje edhe të endej i lirë në qytet, ku sipas dëshmive të qytetarëve, “kishte marrëdhënie të mira me policët” dhe ishte parë duke bërë xhiro në qytet bashkë me ta me makinën e policisë.

Hetimet e para kanë nxjerrë se shefi i Sigurisë i burgut të Durrësit konsumonte drogë dhe alkool.

Edhe natën e vrasjes ai ka dalë të sillte doza kokaine në banesë.

Në shtëpinë e tij pas vrasjes janë gjetur doza kokaine gati për shpëndarje.

 

l.h/ dita

October 12, 2019 17:13
Komento

3 Komente

 1. Nga diktatura ne korrupsion e rrumpall October 12, 19:22

  Vriten burrat pas faljes me sum perpjet,per nje cop dafllak te qelbur majmune.
  Dhe te gjith cuna te mire me dyfek ne brez,te denuar ne greqi,dhe me kokaine ne xhep..
  I respektonin te gjithe myslymat e kavajes…
  Marsida kurv e ndershme,kishte vetem shoqeri..
  Te gjita gazetat dhe tv japin intervistat e famozes,sikur Shqoperia nuk ka halle pervec kriminelave,drogaxhinjve,te korriptuarve e kurvave

  Reply to this comment
  • Doni October 13, 13:32

   Po te kish bordello te licensuara ajo do vlente 10-20 eur dhe kjo nuk do ndodhte.
   Uria per seks vazhdon te jete kaq e madhe sa nuk ka jave pa degjuar skandale seksuale.
   Skandalet nuk perjashtijne aanje kategori, nisin nga shtresat me vunerabel e arrijne deri te pedagog.
   Hapja e shtepive publike nuk do i zhduk keto raste por do i rralloj mbase.

   Reply to this comment
 2. sopiqoti October 13, 15:11

  Hikin ndytesirat e Shqiperise nga syte tome.Nuk u a kemi ne fajin.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim