FOTO: Dy golat e Antoine Griezmann dhe habia që shkaktoi te tifozët

July 7, 2016 23:10

FOTO: Dy golat e Antoine Griezmann dhe habia që shkaktoi te tifozët

Antoine Griezmann është heroi i francezëve sot.

Me dy golat e shënuar ndaj gjermanëve ai kaloi ekipin e “Gjelave” në finale ku do të ndeshet të dielën me Portugalinë e Ronaldos.

Por mbrëmjen e sotme ra në sy fakti se lojtari që ka shënuar gjashtë gola deri tani luan ndryshe nga shokët e skuadrës.

Fanella e Antoine Griezmann është me mëngë të gjata edhe pse temperaturat në Francë janë shumë të larta.

Askush nuk e di pse lojtari i Atletikos bën këtë zgjedhje, por në rrjetet sociale shkruhet se është një besëtytni e lojtarit francez.

Mos ndoshta kjo fanellë i sjellë fat, apo ka diçka tjetër?

13613201_1177627432290101_7465245393500961505_o

13603352_1177629178956593_6245703674657068639_o 13613458_1177629235623254_3195427167195261216_o

July 7, 2016 23:10
Komento

7 Komente

 1. LORI July 7, 23:18

  NJE NDODHI E CUDITESHME ESHTE E SIGURTE:FINALISTE DY EKIPE QE KA MUNDUR SHQIPERIA DALIN NE FINALE!A ESHTE VERET FAT PER KETO EKIPE HUMBJET ME SHQIPETARET???????

  Reply to this comment
  • albann July 7, 23:56

   Mjafton kaq per te kuptuar manipulimin e evropianit.

   Reply to this comment
   • anticensurë 25642654 July 8, 07:58

    këtu ka vënd për një teori konspirative!!bile ka mundësi që të kenë dorë alienët!!
    po të shikoni dorën e lidhur të evra-s(me fasho të të njëjtës ngjyrë me fanellën) dhe fotografinë e fundit ku gismann gjuan penalltinë!?
    ka një rreshtim jo normal!!francezët pothuajse nuk luajnë vëndit,nojer hidhet në krahun tjetër,kurse gjermanët bëjnë sikur vrapojën drejt portës!!kjo ndeshje është e blerë!!e manipuluar o nga mafia e basteve o nga alienët e zonës “34”,këta të fundt janë të panjohur për njerzimin por në fakt janë më të fortë se ata të zonës “51”,punojnë nën tokë!!i kanë lidhjet shumë të fshehta!!

    Reply to this comment
 2. normali July 7, 23:27

  France-Shqiperi 2:0 dhe France-Gjermani 2:0 dmth Shqiperia=Gjermania, matematikisht theme.

  Reply to this comment
 3. Thanasi qe ta plasi July 8, 00:21

  Ky kampionat eshte i manipuluar. Njesoj ka ndodhur edhe ne kampionatin boteror 1998. Edhe athere Franca u paracaktua si fituese.
  Ky arbitri kete here ishte i papare vetem te fuste ndonje gol vete kishte mbetur

  Reply to this comment
 4. Hani pak mos hani shume m.... July 8, 02:14

  Ne foton e dyte nje i bardhe emigrant ben gol dhe kater zezake autoktone den baba den franceze gezojne.

  Reply to this comment
 5. maks July 8, 11:09

  te nderuar miq ky ishte kampjonati politiko-sportiv ku cdo gje e parashikuar do dali fitues do jet franca per ti dhen zemer frances ne luften kunder terrorizmit

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*