FOTO: Edhe 100 Kozara!

December 21, 2017 15:19

FOTO: Edhe 100 Kozara!

Kozara Kati mbush sot 70 vjeç.

Aktivistja e mirënjohur e shoqërisë civile, e spikatur në vite veçanërisht për çështjet e ambjentit dhe të drejtave të njeriut, ka pritur sot urime të shumta nga miq dhe dashamirës.

Një nga ata që kanë ndarë sot me të gëzimin e një ditëlindje kaq të veçantë, ishte edhe këngëtari i njohur Italian Riccardo Cocciante, që ndodhet këto ditë në Tiranë.

Edhe 100 Kozara!

n.s. / dita

December 21, 2017 15:19
Komento

9 Komente

 1. 'NGRIHUNI DHE BJERUNI' December 21, 15:39

  Edhe kjo e dekòlasuar si Lubonja,.Ngjela,Pollo,Nano,Fuga,Nesho Vito kapo bushati blushi,Tarifa ish femijet e ish bllokut qe te shtypnin me çizme ner vitet ’70-te!?PLEHERA!

  Reply to this comment
 2. Dalipi December 21, 17:16

  Edhe 100 vjet Kozara. Te kishim edhe ca te tjere si ti.

  Reply to this comment
 3. ali December 21, 17:53

  Shume urime Kozara

  Reply to this comment
 4. Plaku Xhuxhumaku December 21, 18:06

  Kush eshte Kozara, ajo majtas, apo ajo djathtas?

  Reply to this comment
 5. Arberia December 21, 19:10

  Nje personalitet i rrallle ne gjirin e shqiptareve; nje karakter i forte dhe nje mendje e zemer e madhe. Shendet dhe harmoni ne familje dhe shoqeri!

  Reply to this comment
 6. Genci December 21, 22:13

  Zonje me [email protected] me te renda se shume burra. U befsh shume e vjeter me gjithe te dashurit.

  Reply to this comment
 7. alphade December 21, 22:44

  Edhe nje qind,Ti ,mikja ime e vjeter…,! !!!!As nuk ju shkon
  kurre ndermend se cili ju uron per ditelindjen tende!!!! Nga larg pershendetje…!!!!

  Reply to this comment
 8. malsori December 22, 08:53

  Edhe 100 Kozara, respekt

  Reply to this comment
 9. Koba December 23, 16:33

  Urime per Ditelindjen.E forte dhe e palodhur gjithmone si dhe me plot miresi

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim