FOTO/ Eduard Shalsi surprizon mjeshtrin e shahut Garry Kasparov

January 3, 2018 18:01

FOTO/ Eduard Shalsi surprizon mjeshtrin e shahut Garry Kasparov

“Rezistova me 37 lëvizje kundër Garry Kasparov”, – shkruan në Facebook deputeti i Partisë Socialiste, Eduard Shalsi pasi ka marrë pjesë në një simultane përballë mjeshtrit të madh dhe kampionit të botës Garry Kasparov.

Shalsi ka postuar edhe disa foto duke rrëfyer se kjo është një lojë që e ka ushtruar që nga fëmijëria duke marrë pjesë në kampionatet e shkollave.

January 3, 2018 18:01
Komento

2 Komente

  1. tomorraku January 4, 18:54

    Kur dhe ku ka ndodhur kjo cudi ! Do te ishte me mire shahist se politikan !

    Reply to this comment
  2. tomorraku January 4, 18:55

    Kur dhe ku ka ndodhur kjo cudi ! Do te ishte me mire per ty si shahist se politikan !

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*