FOTO: Këshilla domethënëse e deputetit Halimi në celular

June 10, 2016 20:49

FOTO: Këshilla domethënëse e deputetit Halimi në celular

Kjo foto e fotoreporterit të DITA-s Klevis Janko, e bërë dje në sallën e Kuvendit, tregon një komunikim në celular të Eduard Halimit, me një person të padeshifrueshëm.

Personi shkruan: “Po. Marrim, po a na dëgjojnë… vetëm t’i shkruajm Bashës…”

Dhe Halimi i përgjigjet: “Po dërgoja dhe Bashës, dhe Berishës!!!”

 

Halimi ok

June 10, 2016 20:49
Komento

1 Koment

  1. Hani pak mos hani shume m.... June 11, 00:43

    Halimi eshte nje zagar rruge i tredhur me kohe.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*