FOTO: Ermali dhe Adri i bashkohen fushatës së Gjergj Bojaxhiut

May 3, 2015 21:19

FOTO: Ermali dhe Adri i bashkohen fushatës së Gjergj Bojaxhiut

 

Kandidati i pavarur për Bashkinë e Tiranës, Gjergj Bojaxhi në stafin e tij ka atashuar së fundmi edhe Adri Nurellarin, këshilltar i Ministrit të Jashtëm të Kosovës, Hashim Thaçi.

Vetëm pak muaj më parë Kosova zhvilloi edhe zgjedhjet e saj.

Pjesë e stafit të Bojaxhiut është bërë edhe Ermal Hasimja, që drejton një nga shkollat private më cilësore në Tiranë.

May 3, 2015 21:19
Komento

3 Komente

 1. Adolf May 3, 21:33

  NE JAVEN E TRETE TE QERSHORI DO DEGJOHET KUSHTRIMI I FITORES.

  GJERGJ KASTRIOTI DUKE KALERUAR DHE GJERGJ BOJAXHIU DUKE TRIUMFUAR.

  NE DO JEMI KRENARE ME DY GJERGJA NE MES TE TIRANES.

  Reply to this comment
 2. Kostandini May 3, 21:35

  pa shprese se do fitoje, do demtoje nje pale dhe do i beje nder nje pale tjeter.

  Reply to this comment
 3. LORA May 4, 09:03

  Kopistat jane konvertuar ne bojaxhinj,,,,,goxha “progres”.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*