Foto: Fanellat më të shëmtuara në historinë e futbollit

August 22, 2018 20:17

Foto: Fanellat më të shëmtuara në historinë e futbollit

 

Sezoni 2018-2019 sapo ka nisur dhe në ndeshjet e para gjithmonë ekziston interesi jo vetëm për të parë lojtarët e rinj që kanë blerë ekipet në merkato, por edhe fanellat e reja.

Disa janë të bukura, të tjera i acarojnë tifozët në maksimum me eksperimente të pakuptueshme.

Më poshtë do t’ju prezantojmë me fanellat më të shëmtuara në historinë e futbollit.

l.h/ dita

August 22, 2018 20:17
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin