FOTO: Frikë dhe izolim në shumë zona të vendit. Por ndihma nuk mungon

December 2, 2017 04:29

FOTO: Frikë dhe izolim në shumë zona të vendit. Por ndihma nuk mungon

Policia dhe Forcat e Emergjencës Civile kanë bërë një punë të lavdërueshme orët e fundit në ndihmë të banorëve të përmbytur.

Këto foto të publikuara nga DITA tregojnë ndërhyrjen ndihmuese në fshatin Hasan në Fushë Krujë.

Rreshjet e pandërprera të shiut kanë krijuar izolim dhe frikë në shumë zona të vendit.

n.s. / dita

December 2, 2017 04:29
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim