FOTO: Gruaja dhe foshnja mbi çatinë e shtëpisë, ndihmë nga helikopteri

December 1, 2017 16:22

FOTO: Gruaja dhe foshnja mbi çatinë e shtëpisë, ndihmë nga helikopteri

 

Një zonë krejtësisht e izoluar nga përmbytjet është fshati Mallku në Fushë-Krujë.

Banorët janë detyruar ta kalojnë natën në tarracat e banesave të tyre, ndërsa një ditë më pas kanë mbetur krejtësisht të bllokuar.

Dy helikopterë të Ministrisë së Mbrojtjes fluturojnë mbi fshat për të evakuuar banorët.

Fotot më poshtë tregojnë momentin kur janë evakuuar një grua dhe një fëmijë, të izoluar në banesën e tyre.

December 1, 2017 16:22
Komento

1 Koment

  1. socialist jo ripjells December 1, 16:44

    Venecia. Ta mbyllin me ledhe qe mos ik uji. Te rrisim peshkun. Do behemi superfuqi peshku. Te dytet pas gjermanise

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim