FOTO: Gruaja kërkon të takojë Metën dhe Ramën, ndalohet nga truproja

May 20, 2016 19:44

FOTO: Gruaja kërkon të takojë Metën dhe Ramën, ndalohet nga truproja

Kjo grua e fotografuar nga agjencia e fotove LSA, ka tentuar sot të futet në vilën qeveritare në zonën e Bllokut.

Ajo është ndaluar nga një gardist.

Gruaja thoshte se donte të takonte patjetër Ramën dhe Metën që ndodheshin brenda për një takim – raporton DITA.

Pasi nuk e kanë lejuar gruaja në moshë ka tentuar të hyjë gjithsesi por është ndaluar me duar nga gardisti.

Ajo është shoqëruar më pas jashtë territorit të sigurisë.

321

May 20, 2016 19:44
Komento

5 Komente

 1. Darius May 21, 01:11

  C’thote Partia ben Populli
  C’do populli ben Partia.

  Parrulla e fameshme per sklleverit e atehershem,e te sotem!!

  Reply to this comment
 2. Binjaku May 21, 04:49

  Arberi eshte ky djali ne foto….Me duket krejt si nipi im ! Djale serioz, ne punen e vet !

  Reply to this comment
 3. Potigu May 21, 07:54

  Nuk e kuptoje,cfare ka per t’u publikuar kjo?eshte normale,qe nuk e lane.Cdo njeri pa u planifikuar do takohen me Kryeministrin dhe kryetarin e kuvendit!?Parafyturoni sikur te rreshtoheshin nja 1000 veta perjashta per tu takuar me ata.Me serjoz gazetaret e Dites se gjjthemon kan qene te tille.

  Reply to this comment
 4. sapa May 21, 09:24

  Nuk te zgjidhin kriminelet pune moj zonje por perpiqu te ikesh tek njdonje i aferm jashte shtetit te shpetosh nga kjo sketerre.

  Reply to this comment
 5. info analitike May 21, 15:17

  Po keta sikur mbeten duke propaganduar se jane sherbetore te popullit! Ku eshte pare qe sherbetori te sillet si padron e te kete madje edhe roje 🙂

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*