VIDEO / Momenti kur Hillary Clinton bie pa ndjenja

September 11, 2016 16:41

VIDEO / Momenti kur Hillary Clinton bie pa ndjenja

Kandidatja demokrate për presidencën e Shteteve të Bashkuara, Hillary Clinton, është ndjerë keq gjatë ceremonisë kushtuar 15 vjetorit të 11-Shtatorit dhe duket se ka humbur ndjenjat gjatë rrugës për në makinën e saj, raporton  Fox News.

Hillary Clinton hyri në automjet e ndihmuar nga rojet e sigurisë. Burimet e cituara nga mediat amerikane tregojnë se politikania “ka kaluar një moment te keq shendetsor”. Stafi i Clinton nuk ka komentuar ende per gjendjen shendetesore te saj. Ceremonia përkujtimore pë viktimat e sulmeve të 11 shtatorit 2001 mbahet në Nju Jork./ DITA

 

 

US Democratic presidential candidate Hillary Clinton arrives for the 15th Anniversary of September 11 at the 9/11 Memorial and Museum, on September 11, 2016 in New York. The United States on Sunday commemorated the 15th anniversary of the 9/11 attacks. / AFP PHOTO / Bryan R. SmithBRYAN R. SMITH/AFP/Getty Images

 

U.S. Democratic presidential candidate Hillary Clinton arrives for ceremonies to mark the 15th anniversary of the September 11 attacks at the National 9/11 Memorial in New York, New York, United States September 11, 2016. REUTERS/Brian Snyder

57d5682dc4618860408b458e

57d5679cc361883b5e8b4623

September 11, 2016 16:41
Komento

6 Komente

 1. Martini September 11, 17:29

  Hilary ne plogeshti fizike dhe gjendje te fikti. Tamam si politika qe perfaqeson, nje politike bosh me keq se gjendja e saj shendetesore.

  Reply to this comment
 2. Mark uk September 11, 20:03

  Martin:E ke barkun plot mend.

  Reply to this comment
 3. genci September 11, 21:48

  Pirdh o martin se lirohesh….

  Reply to this comment
  • Martini September 12, 09:59

   Mark mut, merre doktor Gej-c pordhen e mbaje prane te halet e Tajvani se qenka shpirti yt binjak ( ne mos je ti i ndare ne dysh ).

   Reply to this comment
 4. Kapter baba nga burgu i Lezhes qe u ... September 11, 22:23

  Kjo lesbikja sipas Mark uk mutit do te drejtoje Ameriken dhe Globin, ndersa vidio flet ndryshe ku nje pacient eshte i semure rende, nuk i mbajne me kellqet e pjerdhur.
  Shikojini edhe fotot e Hillarry ku megjithese eshte e stukuar e e patinuar duket jo e rrudhosur, por e zhubravitur.

  Reply to this comment
 5. aqo September 12, 05:42

  Mark Ujk,vetem per kete fjali t’a mbeshtes……………mendimin.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin