Foto: Ironia ndaj presidentit të SHBA-së në rrjetet sociale

July 17, 2018 13:25

Foto: Ironia ndaj presidentit të SHBA-së në rrjetet sociale

Takimi që patën ditën e djeshme Donald dhe Vladimir Putin, ka prodhuar jo pak komente.

Nuk kanë qenë të paktë ata analistë që e kanë cilësuar qëndrimin e Trumpit si një dështim të politikës së jashtme amerikane.

Duket se atyre iu janë bashkangjitur edhe qytetarët e thjeshtë, të cilët përmes rrjeteve sociale kanë filluar një fushatë ironie ndaj presidentit të SHBA-së.

Ata kanë modifikuar fotografi, ku mesazhi është i njëjtë pothuajse tek të gjitha; Putin, kontroll absolut mbi Trumpin.

Për më tepër shikoni fotogalerinë e mëposhtme:

s.a/dita

July 17, 2018 13:25
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*