FOTO/ Vdesin në aksident shqiptarët vëlla e motër

January 29, 2016 14:02

FOTO/ Vdesin në aksident shqiptarët vëlla e motër

Dy shqiptarë kanë humbur jetën në një aksident rrugor në Itali.

Ngjarja ndodhi në Brescia, ku bashkë me shqiptarët ka humbur jetën edhe një shtetas italian, ndërsa janë plagosur shtatë persona të tjerë.

Viktimat janë të rinjtë Antonio Ago, 23-vjeç dhe Daniela Ago, 21-vjeç, vëlla e motër. Ngjarja ndodhi në një autostradë ku u përplasën disa automjete.

Mediat italiane shkruajnë se ngjarja ndodhi midis të enjtes dhe të premtes në autostradën Milano-Brescia.

Tre viktimat kishin lindur në Treviso, ndërsa shqiptarët jetonin në një shtëpi me qira në Milano. Të rinjtë u përfshinë një aksident që kishte ndodhur më herët. /Dita/

Ragazzi morti incidente A4-2 shqiptaret

January 29, 2016 14:02
Komento

1 Koment

 1. Raimond vlonjati January 31, 19:10

  Oh sa gjynah .
  Ngushrllimet me te sinqerta fsmiljareve!
  Ah sa oa fat te shkretet

  Te prehen ne paqe ! R.I.P,

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*