FOTOT: Ja si e përjetuan familjet presidenciale debatin e parë

September 27, 2016 11:58

FOTOT: Ja si e përjetuan familjet presidenciale debatin e parë

Përballja në debat e Donald Trump dhe Hillary Clinton ka marrë vëmendjen jo vetëm të SHBA-së, por të mbarë botës.

Paparacët u përqendruan jo vetëm tek kandidatët, por edhe tek familjarët e tyre. Shkrepjet fokusuan mimika e fytyrave të Bill Clinton teksa dëgjonte të shoqen kur fliste, dhe Melania e ulur këmbë mbi këmbë në radhët e para.

Të dy, Bill dhe Melanie madje i dhanë dorën njëri-tjetrit dhe diskutuan disa çaste ndërsa kurioziteti se për çfarë folën mbetet i madh.

250966

250967

250968

250969

250970

September 27, 2016 11:58
Komento

3 Komente

 1. Kiu September 27, 13:18

  Clintoni me siguri i ka propozuar ndonje pozicion pune si ai i Monica Levinskit…

  Reply to this comment
 2. fteri September 27, 17:34

  !!??

  Reply to this comment
 3. Hasani September 28, 09:05

  Eshte fare e thjeshte. Klintoni i ka thene: Eshte koha e duhur te perballemi ne te dy. Ata ne publik dhe ne prapa perdes.:

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*