FOTO/ “Kaubojsi” aksidentohet në Itali: Jam rrokullisur disa herë, nuk di si jam gjallë

August 10, 2017 15:59

FOTO/ “Kaubojsi” aksidentohet në Itali: Jam rrokullisur disa herë, nuk di si jam gjallë

Deputeti Eduart Ndocaj i ka shpëtuar një aksidenti që ka ndodhur në Parma të Italisë.

Ka qenë vetë deputeti Ndocaj që ka publikuar disa foto nga aksidenti, ku makina e tij duket përmbys në autostradë dhe e shkatërruar.

Ndocaj tregon se si ka ndodhur aksidenti dhe falënderon Zotin që ka arritur të shpëtojë.

“Të dashur miq, falënderoj Zotin që kam shpëtuar nga një aksident shumë i rrezikshëm.

Në autostradën për Parma jam përplasur duke u rrokullisur disa herë me makinë e as vetë e kuptoj se si kam shpëtuar. Falënderoj Zotin për këtë!

Kjo është gjendja e makinës pas aksidentit! Tani jam mirë dhe ju përshëndes të gjithëve!”, shkruan Ndocaj.

August 10, 2017 15:59
Komento

2 Komente

  1. laoura August 11, 10:12

    Z;Ndocaj, pershendetje dhe falenderojme zotin qe te shpetoi nga nje aksident i rezikshem.sHPESH HERE zOTI VE DORE MBI NJEREZIT E DLIRTE DHE PAQEDASHES SI EDHE ATA QE JANE BESILMTARE; Z;NDOCAQJ NJE PERSONAZH SHUME I MIREDASHURE NGA SHQIPTARET ME CILTERSI DHE HUMORE DHE DASHAMIRES PER KEDO;I UROJM SHERIM TE SHPEJT ;

    Reply to this comment
  2. vlora.vlora August 11, 12:56

    nje idoit me pak

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*