FOTO: Këta janë lotët e Ronaldos

May 13, 2015 22:14

FOTO: Këta janë lotët e Ronaldos

Cristiano Ronaldo, duket se e ka përjetuar rëndë eliminimin nga Liga e Kampionëve nga Juventusi.

Sulmuesi portugez shënoi golin e vetëm në ndeshjen kthyese për Real Madridin me goditje nga pika e 11 metërshit.

Por ky gol nuk mjaftoi për t’i kualifikuar ata në finale, duke u eliminuar kështu me rezultat të përgjithshëm 3-2.

Në foto shihen lotët e Ronaldos për eliminimin nga Liga e Kampionëve.

Juventusi ka arritur të kualifikohet në finale të Ligës së Kampionëve pas 13 vitesh

Barcelona-Juventus do jetë dueli final në Berlin.

lotet e ronaldos

May 13, 2015 22:14
Komento

16 Komente

 1. patra February 5, 16:30

  E more le te qaje pak.

  Nuk meritonin me shume se kaq.

  Juventusi luajti me me mencuri

  Pastaj ngushellohet shpejt ky.

  Sa e ka llogarine bankare?

  Sa shekuj i duhen nje shqiptari te fitoj sa ky?

  Reply to this comment
  • kujtesa May 14, 07:50

   Ne fakt kjo foto ska te beje me momentin e skualifikimit.Ketu jemi ne pjesen e pare te ndeshjes,pra shume larg nga momenti i fishkellimes se fundit per mbarimin e ndeshjes.Ketu jemi pas humbjes se nje rasti per gol.
   Ronaldo dje ka qene hija e vetvehtes ne fushe.

   Reply to this comment
 2. "Horri i Bulevardit" February 5, 16:31

  Shkerdhen dhe argita berisha, per 8 vjet kane fituar 10 here me shume se K. Ronaldo.

  Reply to this comment
  • rafaello February 6, 15:15

   ta këputshin mamanë tënde këta SALI BERISHA dhe ARGITA e SHKËLZENI, ta fusin datën e ta këpusin kokën o pis i pisave dhe derr i derrave

   Reply to this comment
   • "Horri i Bulevardit" February 6, 18:41

    Cpate rafello, sta kam fajin une se te kruhet ty, e kalove ylberin, tani gje partner, se krujtja, te shoqeron gjithe jeten, sesht kollaj me qen gustoz.
    Apo mos je shkerdheni moj moter.

    Reply to this comment
 3. mucua i tanes February 5, 18:45

  sa vite i duhen nje shqiptari qe ti beje leket qe ben kjo kristina .
  shiko me cfare merren .po kristina i ben leket se ajo eshte produkt artificial mediatik qe me fytyren e saj bardhoshkat fitojne miliona euro .
  por sa here qe ajo nuk merr doping as luan as shenon por vetem grushton dhe qellon kundershtaret .
  koha na ka treguar se gjithmone kjo pedere merr doping ne mes te shtatorit dhe e nderpret kur mbaron dhenja e topit te arte sepse nuk ka me motiv ,se perndryshe nuk spiegohet qe ajo per 6 ndeshje ne 2015 ka shenuar 2 gola kurse ai miu ,messi per kete vit ne 8 ndeshje ka shenuar 12 gola dhe ka dhene 11 pasime ,kurse per gjithe sezonin nga gushti 2014 deri me sot kristina ka luajtur 32 ndeshje ne 6 kompeticione dhe ka shenuar 36 gola kurse messi ka luajtur ne 3 kompeticione 30 ndeshje dhe ka shenuar 32 gola .
  mua me habit nje gje ,qe pse e fryjne shume kete pederin kur ky ne total ka luajtur 709 ndeshje dhe ka shenuar 482 gola me mesataren 0.68 gola/ndeshje ,kurse messi e ka perqindjen e shenimit te golave 84 %.
  me atletikon federata spanjolle do vere arbitra te porositur qe te fitoje reali se perndryshe i iken nga duart kampionati .

  Reply to this comment
 4. Denisa February 5, 23:55

  Varet se per ke shqiptar behet fjale. Hajduteve si Nano, Meta, Berisha dhe Rama do te duheshin vetem pak ore, pjeses me te madhe te shqiptareve do tu duheshin mijevjecare!

  Reply to this comment
 5. Gregor February 6, 11:05

  Sa kohe do t’i duheshin Ronaldos per t’u bere shqiptar? Te kuptohemi, jo me pasaporte, por me gen?
  Aq kohe sa do t’i duhej Ronaldos per t’u bere shqiptar, po aq kohe do t’i duhet nje shqiptari per t’u bere si Ronaldo.

  Reply to this comment
 6. arben February 6, 15:18

  Pse shkon kaq larg a derbardhe.Pse nuk thua sa vjet do to duhej nje shqiptari per tu bere talent si Ronaldo.Sa per pasurite mire do te ishte te beje pyetjen se sa vjet do ti duhej nje politikani europian per tu bere I pasur sa Berisha e familja e tij.Pergjigjen do ta jepte cdo shqiptar.Ne boten e te gjalleve nuk do arinte kurre se sa per pas vdekjes vec zoti e di.

  Reply to this comment
 7. gjembaci May 13, 23:06

  vetem talent qe nuk eshte ajo ,por eshte nje lavire ,qurravece .
  haka vajti tek i zoti ,dhe tani le ta mare kush te doje si barcelona si juventusi ,por do te doja qe ta merte juventusi se e la shpirtin ne fushe .
  ronalda qan vehten se ja mori sivjet messi topin e 5 te arte ,kjo eshte arsyeja .
  po une nuk e kuptoj kete derr prej derri qe kerkon te arrije atje ku nuk mund te zgjatet .
  per 2015 topin e arte e mori messi ,per 2016 e ne vazhdim e mer nejmari .
  puna e pare qe duhette beje reali eshte qe te shporri ronaldon dhe te ktheje di marian ,ozilin dhe higuainin,por te shporre dhe iscon dhe jamesin.
  gjithashtu qysh sot duhet ta detyroje anceloqen qe te nderprese kontraten dhe te mar nje trajner ku ta kondicionoje qendrimin e tij me fitoren e nje trofeu te pakten .
  e njejta gje do te vlente dhe per guardiolen tek bajerni .

  Reply to this comment
 8. predator May 13, 23:20

  o te cmendur
  Edhe ne nje lajm sportiv me politike do merreni??
  keni gje per te thene per Realin dhe Juventusin?
  Apo shikoni vetem edicionin e lajmeve

  Reply to this comment
 9. aqo May 14, 04:44

  Me erdhi keq per te,se kur shenoi penalltine,e cila ishte e dyshimte, u fry si kaposh deti…..Por ka edhe lot…..

  Reply to this comment
 10. ismeti May 14, 08:04

  ky matrapaz mbetet pa asnji titull sa do mafia e uefas i jep trofe , shum bukur rust jasht

  Reply to this comment
 11. "Horri i Bulevardit" May 14, 09:10

  Tifozet e 17 nentirit, sot sport klub tirona, gjithmone kane qene me gjermanet si kombetare, bajern munih dhe juventus, si ekipe lidere ne futbollin boteror.
  Per kete mbas eliminimit te bajernit, nga fantastiket e barcelones, mu be shume qejfi, qe juventus eshte ne finale dhe do te deshiroja, qe Bufon, ne karieren e tij te shkelqyer, te kete me ne fund edhe trofeun e fituesit te Europes.
  Komentet e mija me lart, jane te nje shkrimi tjeter dhe skane te bejne me kete shkrim te sotin.

  Reply to this comment
 12. gjembaci May 14, 16:40

  po , e perbashketa e 17 nentorit te dikurshem ,qe nuk e kam pelqyer kurre ,pos asaj plejade te shkelqyer te gud tafait ,fatmir frasherit ,gezim kasmit ,ali e osmon memes ,skener hykes ,xux kazanxhiut ,pavllo bukovikut ,bari ishkes perikli dhalesit e te tjereve ,juventusit dhe bayernit ,ka qene ,eshte dhe do te jete shpirti i pa epur qe vdesin per fanellen qe e kane pare si te shenjte .
  uroj qe te fitoje juvja sido qe duket e veshtire ,por ku i dihet .

  Reply to this comment
 13. enter May 14, 19:38

  Nuk jane lote, eshte sforco fizike e perzier me djerse.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim