FOTO: Kjo është një dasmë ekologjike. Dhe mund të ndodhë vetëm në… Shkodër

August 14, 2015 08:20

FOTO: Kjo është një dasmë ekologjike. Dhe mund të ndodhë vetëm në… Shkodër

Kjo është një dasmë ekologjike.

Kështu shkruan portali Eko Mendja, ndërsa sjell këto foto nga një dasmë në Shkodër.

“Një kulturë që shkodrani e mban me krenari dhe me zemër. I lumtë familjes Nenshati për mendjen eko… Merrni shembull ju çiftet e reja!”, shkruan ky portal.

Fotot e dasmës kanë qarkulluar masivisht në rrjet orët e fundit.

dasma2dasma11

August 14, 2015 08:20
Komento

3 Komente

 1. bobi August 14, 10:55

  paska pjerdh cifti.

  Reply to this comment
  • wehbi August 14, 16:15

   Jo plako, kjo tregon se gruja e atij mikut nuk e rrun per benz, porsche & co. Jo si gruja jote.
   Brravo i qofte!

   Reply to this comment
 2. faro August 14, 12:34

  Pse kjo mund te ndodhka vetem ne Shkoder?

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*