FOTO: “Konkurrencë” e fortë me Zenin, Berisha përkrah Oltës në Vjenë

November 21, 2017 22:50

FOTO: “Konkurrencë” e fortë me Zenin, Berisha përkrah Oltës në Vjenë

 

Sali Berisha është fotografuar në aeroportin e Vienës me aktoren Olta Gixhari.

Fotot janë publikuar nga aktorja me dixhiturën “Surpriza e një udhëtimi”.

Prej disa ditësh ish-kryeministri ndodhej jashtë vendit, në një udhëtim që u la jashtë vëmendjes së mediave.

Ai mungoi edhe në seancën e ditës së enjte në parlament.

Me këtë foto duket se Berisha bën “konkurrencë” të fortë me të birin, i cili pozon me blogeren Armina Mevlani, me të cilën edhe bashkëjeton.

Shkelzen Berisha dhe Armina Mevlani

Shkelzen Berisha dhe Armina Mevlani

November 21, 2017 22:50
Komento

6 Komente

 1. Ivan i madh November 21, 23:41

  Kesaj familje sju ndakan kurvat. Ne vere do ta shekoni kete undepallen me kete kurvicken ne Majami a ishujt karaibe duke bere fotot e vitit ne plazhet e tyre ne qente gjalle . Se dhe vete familja e tij si to jane te degjeneruar komplet.

  Reply to this comment
 2. Sali o le le, o nene. November 22, 01:21

  Ky kriminel kur te dale jshte Shqiperise duhet te marre leje ne polici, eshte kontigjent krimi dhe mund te iki ne drejtim te “paditur”.

  Reply to this comment
 3. fteri November 22, 07:32

  Bënë baba të ‘të ngjajë ,të dy janë rracë epshorësh të spermës së Karaxhixhit ,kan dëshirë të madhe për të plotsuar kënaqësitë trupore .

  Po i merr erë lules , ngopet me aromën ,grimcat e pa dukshme që lëshon trupi i Oltagixharit ,afër kermës Sali që ja ka shkundur era trutë .

  Reply to this comment
 4. demo November 22, 09:06

  Sevdaja ne pleqeni
  S`asht memqym me u durue.
  Maloku i dogji etapat revolucionare,perfundoi TUTOR.

  Reply to this comment
 5. orli November 22, 10:27

  Xeni eshte i spermes se Ali Alushanit…

  Reply to this comment
 6. Jimi November 22, 12:30

  Tani ne pleqeri po mundohet te kompensoje ato qe nuk ka mundur te bej si cdo i ri ne rinin e vete!?
  Te besh garipin tani ne pleqeri eshte tragjikomike, as per te qeshur e as per te qare!? Harro mushke Valarene se Ali pashne e e prene!
  Por edhe kjo kucka bukur e ka kurdisur per ta kruajtur atje ku atij i dhemb me shume.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*