Foto/ Kthehen pas 6 muajsh komandot nga Afganistani

June 23, 2016 16:22

Foto/ Kthehen pas 6 muajsh komandot nga Afganistani

Janë kthyer sot në Shqipëri, pas 6 muajve në mision ushtarak në Kabul të Afganistanit, forcat komando të Ushtrisë Shqiptare.

Familjet dhe fëmijët e tyre kishin rezervuar për ta një pritje shumë më emocionuese se pompoziteti i pritjes së Kombëtares së futbollit që përkoi në të njejtën ditë.

 

13434908_1039757369440936_2926527625312312925_n

13450123_1039712359445437_7135186809218149526_n

13450798_1039757376107602_391160889338942844_n

13465937_1039712412778765_708950748287007188_n

13495181_1039712582778748_7387358416908894912_n

13501926_1039712546112085_4024148411513658733_n

13502085_1039712339445439_3071456533275756223_n

13507018_1039712389445434_3129386489231201415_n

13512220_1039757149440958_3695884952545545932_n

13516334_1039757199440953_1805685671618091412_n

13524293_1039757229440950_4510508442278750096_n

13524349_1039712599445413_3475803669710929539_n

13537555_1039757409440932_8286061410971076175_n

13533034_1039712679445405_9155478624353862084_n

13529111_1039757312774275_4901787060255491476_n

June 23, 2016 16:22
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*