FOTO: Kur çmenden arkitektët

April 14, 2019 11:28

FOTO: Kur çmenden arkitektët

Shumica e profileve të Instagramit janë të mbushura me foto që tregojnë gjëra të bukura, por një belg ka zgjedhur që të tregojë në fakt shtëpitë më të shëmtuara në Belgjikë.

“Ugly Belgian Houses” përmban mbi 1400 foto të shtëpive me një pamje që është pak t’i thuash e çuditshme.

Mënyra e ndërtimit të shtëpive varion shumë pasi në Belgjikë ligji është liberal kur vjen puna te ndërtimi i shtëpive.

Hannes Coudenys, personi që poston këto foto, thotë se merr shumë ankesa nga bashkatdhetarët e tij: “90% e belgëve janë të mërzitur me mua. Më vijnë shumë ankesa dhe ofendime.

l.h/ dita

April 14, 2019 11:28
Komento

2 Komente

 1. intelektuali April 14, 12:08

  KETA ARKITEKTE TE CMENDUR NGA FIQIRI I KOKES

  Nuk jane me te cmendur dhe me budallenj se Kryearkitekti i Tiranes se Kullave te Bashkim Ualjt&Lukuni, Kryeministri kaqol Edi Rama me Cilindrat e tij prej Betoni Badiava ne Surrel te Dajtit.

  Reply to this comment
 2. info analitike April 14, 21:28

  Keto nuk paskan pare gje akoma. Le te shkojne ne Shqiperi!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin