FOTO: Kurorëzohen në kishën e Shkodrës, fjalët në këpucët e dhëndrit i habit të gjithë

August 31, 2018 10:31

FOTO: Kurorëzohen në kishën e Shkodrës, fjalët në këpucët e dhëndrit i habit të gjithë

Martesa thuhet se është dita më e lumtur  pasi simbolizon bashkimin përjetë me personin që duam.

Një dhëndër i ri shkodran dhe nusja e tij vendosën të kurorëzojnë martesën e tyre në kishën e Shkodrës.

Një foto nga kjo dasëm po bën ndërkohë xhiron e rrjetit.

Tek sholla e këpucëve të dhëndrit shihet mbishkrimi “HELP ME” (më ndihmoni) shoqëruar me një fytyrë të mërzitur.

Me sa duket dhëndri ua përçoi mesazhin shokëve!

l.h/ dita

August 31, 2018 10:31
Komento

2 Komente

 1. Vezhguesi August 31, 12:08

  fraza?!?!?!?!?!?!

  me te vertete o njerez!
  kaq poshte ka rene shqipja sa perdornin fjalen

  —fraza— ne vend te fjales —shprehja—-?!?!?!
  dy fjale

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*