FOTO: Kush është gruaja fatlume? Naltmadhnia i Kuvendit “kapet mat” duke blerë lule

February 14, 2020 11:54

FOTO: Kush është gruaja fatlume? Naltmadhnia i Kuvendit “kapet mat” duke blerë lule

Mëngjesi i 14 shkurtit, ditës së të dashuruarve e gjeti deputetin Kujtim Gjuzi në një dyqan lulesh në Rrugën e Elbasanit.

Këto foto siguruar nga Top Channel kanë fiksuar deputetin kontravers teksa hyn në një dyqan lulesh duke qëndruar pak minuta e del prej andej me një tufë lulesh në dorë.

Fotot dëshmojnë se Gjuzi i etiketuar nga kryeministri Edi Rama si “naltmadhnia e Kuvendit” është bërë pjesë e kësaj feste.

Ajo që nuk dihet është se për cilën zonjë apo zonjushë ishin këto lule.

j.l./ dita

February 14, 2020 11:54
Komento

10 Komente

 1. labi February 14, 12:09

  Para viteve 90 shkoja shpesh ne Dajti sigurisht per nje kafe me shoke,mbas 92 shikoja shpesh qe vinin koke pa lare deri sa nje dite pash dhe nje qe njihej si xhepist ose hajdut atletesh.ishte bere tmerri i te rinjve Tironas se u hiqte atletet nga kemba,ose ndalonte ciftet ne rruge,ishte nga Tropoja,shihej shpesh me tipa qe mbaheshin se kishin sjelle demokracine ne Shqiperi,qe ate monet nuk shkela me ne Dajti,e thashe kete per te ilustruar faktin se erdhi dhe dita qe Gjuzi te hyj ne parlament,me ket tip talleshim dhe bejshim gallate,e njihte gjithe xhiro per trap,e tani del e na ben lloqe kavaje ne parlament para Rucit e Majkos,fundi botes.

  Reply to this comment
  • TT February 14, 12:45

   Po para 90 futeshin kapteret e xhaxhit fuksat qe vinin era Dele.cfare te ka bere Gjuzi ty apo families tende..Tropojaneve te ju hash trapin se nuk i shesin grate ne itali si juve.Ti duhet te jesh nje I deshperuar qe pije arancata dhe visheshe me padesyte kineze te xhaxhit.mos te ishte Tropojani akoma do ishe ne rradha per vajguri.

   Reply to this comment
   • HUMOR SHPELLARESH February 14, 16:59

    TRAPOJANET SOLLET DEMORRACIN

    Thuaje edhe njiher o era ee kakerdhise trapiojes
    se me vje me qesh .
    hahahahahahahhaha
    shpellari qe sdijte me hudh kombt e bulevard
    qe duket km larg qe eshte shpellar
    bo ene Humor
    hahahahaha

    Reply to this comment
   • Uuuuf... ! February 14, 19:12

    Se cfar i kane bere tropojanet ketij vendi ne keto tre dekada , ato jane te shkalles se barbarise ! Kete e di i madhe i vogel , brenda e jashte vendit .

    Reply to this comment
 2. labi February 14, 13:42

  Eshte e vertete oficer kam qene,eshte e vertete qe pija arancata dhe vishja pardesy Kineze,por mos harro se dhe Saliu me pardesy Kineze dilte ne 92,Kina dhe sot mban boten me pardesy,po kur une beja keto ti flije me kercu nen koke maj malit mes shpellash,sa per trapin e Tropojaneve ja dim mire sa te madh e kane,shikoji se cfare po bejne ne Tirane,ikin njerezit me vrap kur i dalin perballe.

  Reply to this comment
  • TT February 14, 14:59

   Ke ndonje koment se sa njerez kane vrare Leberit per koleren sllave qe na sollet nga jugosllavia dhe vrate mijera per xhaxhin Me qillota dhe galloshe qe fshihet si miu 45 vite.Tropojanet nuk jane njerezit me te keqinj po ti krahasosh me juve.komunistet duhet te digjen dhe demagogjia e rrencakut Marx qe vdiq me milione ndiqet vetem ne Korene e Veriut..keni mbetur si peshku pa uje..Pasi u vrate si qente mes jush per 50 vite,na sollet dhe Dhierkracine e xhaxhi Ramiz Qenit dhe sot po Qeverisin me kopilat e bllokut.Tropojanet ju rrezojne per 1 ore dhe ju bejne te kaloni kufirin te veshur si gra.pyete xhaxhi Ramen pak se e ka marre nje sy te nxire nga Tropojanet.pyet dhe Fatos pijanecin qe qante ne shkup ne 98.ja u shtypim koken prape po presim sa te merzitet Amerika me psikopatin qe ben shkaravina si qorrat.

   Reply to this comment
   • Bragjinbisha February 14, 15:31

    TT,paske ngelur ne 92

    Reply to this comment
   • agon February 14, 15:40

    O Tropoja të ka ngelur ora tek forca po me force jeton vetëm e vetëm ngelesh si në kohën e qepës siç edhe kemi ngelur… të përzënë të bëjnë po pse ore kujt do ja bësh or budalla pse nuk ja bën atij që të bën të pabërën ne emër të fesë po do ja besh atij që flet si ty e ka zakonet e tua pak na përçajnë të huajt por duhet edhe të bëjmë të fortin ndërmjet nesh, Sa për dijeninë tende lebërit janë malësore të zbritur poshtë nga luftërat e
    mëparshme me ata qe ti e un e të gjithë bashkë nuk duhet ti kishim lejuar te na bënin atë qe na kane ber ose me mire paraardhësit tanë… nuk duhet ti kishin lënë

    Reply to this comment
   • Per banditin serb T(I)T(O) February 14, 19:15

    Se cfar i kane bere tropojanet ketij vendi ne keto tre dekada , ato jane te shkalles se barbarise ! Kete e di i madhe i vogel , brenda e jashte vendit .

    Reply to this comment
 3. romi February 15, 13:33

  Per TT: me vjen keq për Tropojanet që njoh por ti qenke kaq hajvan, sa edhe hajvan turpërohet për krahasimin!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim